Mājas > Jaunumi > Saturs

Statiskais maisītājs

Nov 21, 2017

Static maisītājs ir uzlabots maisītājs, kas tika izstrādāts 1970. gadu sākumā. 1995. gadā ASV Kenneth Company sāka savu pirmo statisko maisītāju. Kopš 20. gadsimta 80 vietējos uzņēmumus ir ieguldījuši pētniecībā un attīstībā. Starp tiem arī ir bijis ļoti labs pielietojums emulsijas kurināmā ražošanā.

Kopš 1970. gadiem stacionāros maisītājus sāka piemērot ķīmiskajā rūpniecībā, pārtikas rūpniecībā, tekstilrūpniecībā un vieglā rūpniecībā, un tie sasniedza labus rezultātus. Bet statiskais maisītājs kā īpašs veids

Lee produkti, iekšzemes un ārvalstu ir ne tikai konfidenciāli šo struktūru, bet arī veikts vienreizēju neizņemamu struktūru. Tajā pašā laikā izžūšanas līdzekļa un epoksīda sveķu viskozitāte ievērojami atšķiras (epoksīda sveķu viskozitāte ir 20 līdz 80 reizes lielāka par uzkarsēšanas līdzekļa viskozitāti), un abu šķidrumu plūsmas ātrums cauruļvadā ir ļoti zems, padarot to grūti vienmērīgi sajaucot.

Statiskais maisītājs ir sava veida uzlabota vienības iekārta, un maisītājs ir citāds, tajā nav kustīgu daļu iekšpusē, galvenā šķidruma plūsmas un iekšējā agregāta izmantošana, lai panāktu dažādu šķidrumu sajaukšanos un strukturālu īpašu konstrukcijas racionalitāti. Salīdzinot ar citām iekārtām, piemēram, diafragmas plāksni, Venturi, maisītāju un homogenizētāju, statiskajam maisītājam ir augstas efektivitātes, zemas enerģijas patēriņa, neliela apjoma, ietaupījumu ietaupījuma un vienkāršas nepārtrauktas ražošanas priekšrocības. Stacionārs maisītājs, šķidruma kustība izriet no "sadalīšanas-maiņas-pārklāšanās" principa, maiņas procesam ir liela nozīme maiņā. Pārvietošanas metodi var iedalīt divās kategorijās: "relatīvais pārvietojums, ko rada tas pats šķērsgriezuma plūsmas ātruma sadalījums un" daudzkanālu relatīvais pārvietojums ", un dažādu modeļu maisītāju maiņu režīmi arī atšķiras. Hitertix HICHINE statiskais maisītājs ne tikai To var pielietot maisīšanas procesā, un to var pielietot maisīšanas un piegādes procesā, ieskaitot gāzes / gāzes sajaukšanu, šķidruma / šķidruma ekstrakciju, gāzes / šķidruma reakciju, siltuma pārneses uzlabošanu un šķidruma / šķidruma reakciju utt. Statiskā maisītāja ir plaši izmantoja Plastmasas, ķīmijas, farmaceitiskās, kalnrūpniecības un metalurģijas, pārtikas, kosmētikas, pesticīdu, kabeļu, naftas, papīra ražošanas, ķīmiskās šķiedras, bioloģijas un vides aizsardzību uc Pateicoties tās mazu enerģijas patēriņu, ir devusi ievērojamus ekonomiskus ieguvumus.