Mājas > Jaunumi > Saturs

Bag filtru priekšrocības

Nov 21, 2017

Bag filtra priekšrocības:

⑴ maisa filtrs kompakts, saprātīgs izmērs. Uzstādīšana un ekspluatācija ir vienkārša, ērta, maza nospieduma.

⑵ maisa filtru augsta filtrēšanas precizitāte, piemērota jebkurai smalkai daļiņai vai suspendētajām cietvielām, filtrēšanas diapazons ir no 0,5 līdz 200 mikroniem.

⑶ lielāka attīrīšanas plūsmas vienības filtrēšanas zona, mazāka filtrēšanas pretestība, augsta filtrēšanas efektivitāte. Šķidruma filtra maisa filtra funkcija, kas ekvivalenta 5 līdz 10 reizēm filtru, kas var ievērojami samazināt izmaksas; dizaina plūsma var sasniegt 1 ~ 500m3 / h prasības, zemas izmaksas.

⑷ maisa filtru plašu pielietojumu, var izmantot rupja filtra, filtra vai smalku filtru; ja tas pats filtrēšanas efekts, salīdzinot ar iebūvētu sīku filtru, filtra patronu un citu aprīkojumu ar zemākām investīciju izmaksām, kalpošanas ilgums un filtru zemu izmaksu priekšrocības. ⑸ augsta filtrēšanas precizitāte, filtrēšanas jauda, ​​ar zemām izmaksām, augstu efektivitāti un tā tālāk.

⑹ šķidruma maisiņu filtrs nav tīrs, nomainiet šķidruma filtra maisu, var pabeigt 30 sekunžu laikā, ērti un ietaupiet laiku un darbaspēka ekonomiju.

⑺ šķidruma maisiņu filtra specifikācijas, ir zema spiediena, sānu ieejas, top-in, vairāku maisiņu, horizontāls.

⑻ Viena maisiņa filtri: Nr. 1 mašīna, Nr. 2 mašīna, Nr. 3 mašīna, Nr. 4 mašīna, Nr. 5 mašīna. ⑼ maisiņu filtrs, kas atbilst dažādām plūsmas filtrēšanas prasībām. ⑽ maisa filtra materiāls ietver nerūsējošā tērauda SUS304, SUS316, SUS316L.