Mājas > Jaunumi > Saturs

Skrūvju filtra tīrīšanas līdzekļi

Nov 21, 2017

a. Automātiska izplūdes notekūdeņu filtru, izmantojot vairākus filtrus, efektīvu filtrēšanas laukumu, spiediena zudumu. Dizaina filtra laukums importam un eksportam 3 līdz 5 reizes.

b. Automātiska izplūdes kanālu notekūdeņu filtra remonts, vienkārša apkope: iestatiet apkopes lūku, viegli ievietojiet un iztukšojiet filtra kasetni, aizmugures skalošanas filtru

c. Automātiska attīrīšanas notekūdeņu filtra izmantošana, izmantojot vairākas filtru filtra kasetnes tīrīšanas struktūras, nepārtraukta ūdens piegāde tīrīšanas laikā.

d. Automātiskā attīrīšanas notekūdeņu filtra programmas vadība: saskaņā ar faktisko situāciju lietotājam ir jānosaka sistēmas parametri.

e. pretplūsmas filtrs Izvērstā vadības sistēma: augstas precizitātes vadības sistēma un dažāda ūdens kvalitāte, lai pielāgotu to darbības režīmu un ekspluatācijas apstākļus, lai uzlabotu spēju pielāgoties ūdenim.

f Ērta kontrole pret skalošanas filtru: spiediena / laika kontrole vai atsevišķa vadība, atkarībā no faktiskajiem apstākļiem un jebkuras izvēles vajadzībām, automātiska darbība; iestatīt manuālo / automātisko pārslēgšanas slēdzi, vadības režīmu var iepriekš iestatīt, un var panākt elektrisko bloķēšanu,

g. Vajadzības gadījumā tālvadības pults var iestatīt, lai sasniegtu vietējo darbību un tālvadības darbību.

h Aizmugurējā skalošanas filtra kreisā stāvokļa izvade, traucējumu trauksmes izeja un citas funkcijas, lai nodrošinātu, ka iekārtas, kas tiek izmantotas drošā un drošā automātiskās attīrīšanas notekūdeņu filtra funkciju režīmā

Augsts plūsmas filtra filtra spēja: liela mēroga ogļu raktuvju izmantošana filtra "plūsmas caurlaidei" dēļ strukturālu ierobežojumu dēļ maksimālā plūsma var sasniegt tikai 380 l / min, filtrs līdz 800L / min vai lielāks. Pilns automātiskais filtrs, filtrs, pilna integrēta ūdens procesors, elektroniskais atkaļķošanas filtrs. Atpakaļgaitas filtrs. Augsta filtrēšanas precizitāte: aizmugures skalošanas filtrs ar divām vai vairākām filtru grupām, plūsmas laukums, sākotnējais spiediena zudums ir mazs, var sasniegt augstu plūsmu, augstas precizitātes filtrēšana (25 m, 40 m), tradicionālo filtru ir ļoti grūti sasniegt. Piesārņojuma filtrs, lai noteiktu piesārņojuma pakāpi: filtru pi pieslēgšanās galā, aizplūšanas Po ostu var aprīkot ar spiediena mērītāju K1, K2, P = K1-K2 spiediena lielumu, filtra kvantitatīvo reakciju ir piesārņots. Viegli tīrāmā pakāpē jebkurā laikā tradicionālajam filtram nav papildu funkciju.