Mājas > Zināšanas > Saturs

Pašattīrīšanas filtrs darbojas ar redaktoru

Nov 21, 2017

Ūdens no ieplūdes uz filtru, pirmās rupjās filtra sastāvdaļas izfiltrē lielākās daļiņas no piemaisījumiem, pēc tam sasniedz smalku filtru, smalko daļiņu filtrē caur smalku filtra piemaisījumiem, ūdens no izplūdes ūdens izplūdes.

Filtrēšanas procesā smalkās filtru acis pakāpeniski uzkrājas piemaisījumiem iekšpusē un ārpus tā, veidojot spiediena starpību. Kad spiediens sasniedz iepriekš iestatīto vērtību, tas uzsāks automātisko tīrīšanas procesu: tiek atvērts padeves vārsts, hidrauliskā motora kamera un galvenās mezgla hidrauliskais cilindrs atbrīvo spiedienu un iztukšo ūdeni; spiediens hidrauliskajā motora kamerā un iesūkšanas caurulē strauji pazeminās, spiediena efekts caur sūkšanas sprauslu sīki filtrē sienas netīrumus, hidrauliskais motors hidrauliskajā mašīntelpā, iztukšo notekūdeņu vārsts, veido sūkšanas procesu. Kad ūdens izplūst caur hidraulisko motoru, iesūkšanas caurule tiek darbināta, lai pagrieztu, lai iesūkšanas cauruli aksiāli vadītu ar hidrauliskā cilindra virzuli, un iesūkšanas filtra mezgls tiek pilnībā iztīrīts un notīrīts aksiālā kustības un rotācijas kustības . Viss tīrīšanas process ilgs desmitiem sekundes. Izplūdes vārsts ir noslēgts tīrīšanas beigās, un paaugstināts spiediens liek hidrauliskā cilindra virzuļdzinējam atgriezties sākotnējā pozīcijā, un filtrs sāk sagatavoties nākamajam skalošanas ciklam. Tīrīšanas procesā normālais filtra filtrs darbojas nepārtraukti.

Pamatplēves var automātiski izpildīt principu: Kā minēts iepriekš, pretplūsmas hidraulisko vārstu atver hidrauliskā cilindra virzulis un darbība, ko panākt, un tie tiek kontrolēti atpakaļgaitas kontrolierim. Rezerves plūsmas regulētājs, pamatojoties uz šķidruma spiedienu no filtra ieplūdes un izplūdes vērtības, lai precīzi vadītu hidraulisko vārstu un hidraulisko cilindru, un vadības ierīces jauda nāk no paša cauruļvada spiediena.

Pašattīrošās filtra īpašības: nepārtraukta ūdens apgāde pret skalošanu, visa aizmugurējā vāciņa sprausla ir tīrs filtrs, lai to panāktu. Atpakaļ skalošana ir tikai neliela sprausla starp sprauslu un smalkiem vietējiem spiediena izmaiņām, un kolektors un hidrauliskā cilindra darbība neietekmē parasto ūdens padevi. Tajā pašā laikā ūdens daudzums, kas patērēts backwashing laikā, ir ļoti mazs ar plūsmas ātrumu 300 m3 / h. Piemēram, aizmugures plūsma ir 35-40m3 / h, aizmugures skalošanas laiks 7-15 sekundes, aizmugurgaismas ūdens apjoms 80-160L.