Mājas > Zināšanas > Saturs

Pašattīrošas filtra uzstādīšanas prasības

Nov 21, 2017

Filtrēšanas specifikācijām jābūt saskaņotām ar cauruļvadu uzstādīšanu, ja filtra plūsma neatbilst cauruļvada prasībām, divus (vai vairākus) filtrus var uzstādīt paralēli vai veikt nākamo filtru.

Filtrs jāuzstāda sistēmā, lai to pēc iespējas aizsargātu ar zemu spiediena ieplūdi, tādēļ tas būtu jāuzstāda tuvu spiediena avotam.

Filtrs jāuzstāda cauruļvadu sistēmā sērijveidā. Lai nodrošinātu nepārtrauktu ūdens apgādi dīkstāves laikā, ieteicams sistēmā iestatīt apvedceļu un filtrēšanas importam, eksportam un apvedceļam jānosaka atvienošanas lodveida vārsts. Ja pastāv pretplūsmas risks, filtra izejā jāuzstāda pretvārsts.

Kad atlasiet, ņemiet vērā, ka ūdens, kas plūst caur automātisko pašattīrīšanas filtru, nepārsniedz tā temperatūru.

Uzstādīšanas vieta ar trīsfāzu maiņstrāvas 380V barošanas frekvenci (trīsfāžu četru vadu sistēma). Kanalizācijas caurule nepārsniedz 5 metrus, lai novērstu pretējo spiedienu.

DC sistēmas uzmanību pievēršot filtra precizitātei, iepriekšējai apstrādei, spiediena faktoriem, piesardzīgiem intermitējošiem sistēmas laika kontroles tipiem.

Saprātīga uzstādīšanas vides izvēle, pievērsiet uzmanību ūdensnecaurlaidībai, lietus, mitrumam.

Iekārtai ieplūdes, izplūdes, kanalizācijas izplūdes ir jābūt uzstādītai vārstam (drenāžas vārstam jābūt ātram vārstam).

Neto attālums starp iekārtām nav mazāks par 1500mm; neto attālums starp iekārtu un sienu nav mazāks par 1000mm; iekārtai un apkārtnei jānodrošina apkope ne mazāk kā 500 mm.

Iekārtu ievešanas un izvešanas cauruļvadi jānovieto pie cauruļvadu caurulītes caurules skavas; tieši savienots ar konteinera sprauslu ir lielāks vai vienāds ar DN150 zem vārsta, ir jānosaka kronšteins.