Mājas > Zināšanas > Saturs

Pašattīroša filtra priekšrocība salīdzinājumā ar tradicionālajiem produktiem

Dec 28, 2017

Pašattīrīšanas filtrs ir īpaša filtrēšanas mašīna, kas uzņem filtrēšanas ekrānu, lai tieši pārtvertu piemaisījumus, suspendētos un cietos ūdenī, lai lielā mērā mazinātu duļķainību, attīrītu ūdens kvalitāti, samazinātu sistēmas netīrumus, aļģes, rūsas utt. To izmanto, lai attīrītu ūdens kvalitāti un aizsargātu sistēmu un citas iekārtas normālā darbībā.

Pašattīrīšanas filtrs pieņem inteliģentas iekārtas, tā sistēma var automātiski noteikt piemaisījumu kumulācijas pakāpi. Dodiet signālu iztukšošanas vārstam, lai to automātiski izlādētu. Īpaši izmantota ūdens attīrīšanā, pašattīrīšanas filtrs ar vienkāršu konstrukciju un labu sniegumu sasniegs ideālu filtrācijas efektu notekūdeņos.

Salīdzinot ar tradicionālajiem produktiem, pašattīrīšanās filtri pārvar problēmas ar mazu veikšanu, to, ka filtrēšanas laikā ir viegli aizsērējusi netīrumi, filtrēšanas laikā ir nepieciešams filtra montāžas detaļas un tajā pašā laikā nav iespējams kontrolēt filtra stāvokli. tā var arī filtrēt neapstrādāto ūdeni un automātiski notīrīt filtra elementu un automātiski iztīrīt tīrīšanas un aizplūšanas procesā, tas var darboties bez laika un kontrolēt filtra darbības stāvokli, tāpēc tas ir ļoti automātiskais filtrs.

Parastā stāvoklī pašattīrīšanās filtru var sasniegt automātisku pretplūsmu bez laika ierobežošanas un filtrēšanas ciklu var noregulēt. Filtri var būt vertikālā un horizontālā virzienā. Pašattīrīšanas filtri ir plaši izmantoti rūpniecībā, lauksaimniecībā, sadzīves elektroenerģijas, elektronikas, medicīnas, pārtikas, poligrāfijas un krāsošanas, celtniecības, tērauda, ​​metalurģijas, papīra un citu ūdens filtrēšanas nozarē.

Piemēram, ja pašattīrīšanas filtri tiek izmantoti reģenerētā ūdens pārstrādē, pēc tam, kad tie tiek apstrādāti ar filtriem, ūdens kvalitāte ir zemāka par dzīvo un dzeramo standartu, bet ir augstāka par atļauto notekūdeņu novadīšanas standartu, tāpēc to var izmantot dārza zaļajam , ūdens upes, pilsētas apzaļumošana, ceļu izsmidzināšanas ūdens, ūdeni siltuma spēkstacijās un ķīmiskajā rūpnīcā, automobiļu mazgāšanas ūdenī uc, lai samazinātu ūdens izmaksas un ietaupītu resursus. http://www.inocofiltration.com/