Mājas > Zināšanas > Saturs

Gāzes filtra dizaina elementi

Nov 21, 2017

1, filtrēšanas iekārta pieņem patentētu iekšējo mehānisko struktūru, kas patiesībā nozīmē augstspiediena pretplūsmas funkciju, var viegli un rūpīgi noņemt piemaisījumus, kas tiek paturēti pie filtra, un tam nav nulles leņķa un nav plūsmas vājinājuma, lai nodrošinātu filtrēšanu efektivitāte un ilgstoša darba mūža ilgums.

2, filtrēšanas iekārtā tika izmantots 304,316 L nerūsējošā tērauda ķīļveida filtrs, augsta izturība, augsta precizitāte, izturība pret koroziju, maksimālā filtrēšanas precizitāte līdz 25 mikroniem.

3, filtrēšanas iekārtas, izmantojot savu meklēšanas un reaģēšanas spējas, lai panāktu automātisku pretplūsmu, lai risinātu nestabilas ūdens kvalitātes svārstības, bez cilvēka iejaukšanās.

4, mazāks filtra ierīces valkājamās daļas, nav palīgmateriālu, zemas ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksas, vieglā darbība un vadība.

5, filtrēšanas iekārtas vadības sistēma atsaucīga, precīza darbība, saskaņā ar dažādiem ūdens avotiem un filtrēšanas elastība, lai pielāgotu pretplūšanas spiediena starpības laika un laika iestatījumus.

6, filtrēšanas iekārta. Veicot backwash procesu, katrs (grupas) filtrs, kam seko atlaišana; lai nodrošinātu filtra drošu un efektīvu tīrīšanu, netiktu ietekmēti citi filtri, turpiniet filtrēt.

7, filtru ierīce, izmantojot pneimatisko iztukšošanas vārstu, pretējā skalošana ilga īsu laiku, mazāks ūdens patēriņš pret aizmuguri, vides aizsardzība un ekonomija.

8, filtra ierīču konstrukcijas dizains kompakts un saprātīgs, mazs nospiedums, elastīga uzstādīšana un mobilitāte.

9, filtrēšanas iekārta Elektriskā sistēma ar integrētu vadības režīmu, tālvadības pulti var sasniegt