Ūdens filtrācijas process

1. Ūdens filtrēšanas process Ievads Šķidrumu filtrē ar filtra maisu virzienā no iekšpuses uz ārpusi, ko atbalsta pulēšanas filtra grozs. Tad tas nodrošina nepieciešamo efektu no ideālas cietas šķidruma atdalīšanas. Tas var izvēlēties dažādu filtru precizitātes filtra maisu. Attiecībā uz šķidrumu ...

Produkta detaļas

1. Ūdens filtrācijas process Ievads

Šķidrumu filtrē ar filtra maisu virzienā no iekšpuses uz ārpusi, ko atbalsta pulēšanas filtra grozs. Tad tas nodrošina nepieciešamo efektu no ideālas cietas šķidruma atdalīšanas.

Tas var izvēlēties dažādu filtru precizitātes filtra maisu. Attiecībā uz šķidrumu ieplūst maisu filtru no filtra maisa augšdaļas, lai pilnībā sadalītu šķidrumu filtra maisa virsmā, veicot visu konstanta šķidruma izdalīšanas līmeni, mazu negatīvu turbulentās plūsmas ietekmi un labu filtrēšanas efektu.

image001


2.Viens tīrīšanas filtra process

Ja ieplūdes un izplūdes cauruļvada diferenciālais spiediens sasniedz iesniegto vērtību, filtrs sāk tīrīt. Viss pašattīrīšanas process sastāv no divām pakāpēm: atveras drenāžas vārsts; divas nerūsējošā tērauda sukas, kuras darbina ar iekšējo motoru, atbrīvos no netīrumiem, ko uztvēra acs, un pēc tam piemaisījumi tiks izvadīti no iztukšošanas vārsta. Viss tīrīšanas process aizņem apmēram 15 līdz 60 sekundes, savukārt šajā laikā filtrācija sistēma nepārtrauc plūst un kontrolē ar vadības bloku.

Vadības veids: tam ir trīs modeļi, laiks, diferenciālais spiediens un PLC vadība.


3.FAQ

a.Kā ir jūsu cenu līmenis?

A: rūpnīcas tiešā pārdošana, mums ir viss ražošanas līnijas darba process no standarta produktu OEM daļas.

b.Kā jūsu rūpnīca veic kvalitātes kontroli?

A: ISO9001 un ASME sertifikāti. Viena gada kvalitātes garantija un ekspluatācijas tehniskais atbalsts.

c.Kādi maksāšanas noteikumi jūs piekrītat?

A: T / T vai L / C vai West Union vai Moneygram vai Paypal, citi ir laipni gaidīti.

d.Kā jūs sakārtojat sūtījumu?

A: pa jūru / ar vilcienu / pa gaisu vai pa ekspresi, 15-20 dienām pret depozītu.

image003

 


Izmeklēšana