Sevis tīrīšanas līdzeklis

1.Viena tīrīšanas siksna Ievads Šis pašattīrīšanas sietiņš ir vienāds ar Bernulli filtru, ilgu kalpošanas laiku, parasti darba laiks var būt ilgāks par 10 gadiem un videi draudzīgs - nav nepieciešama ķīmiska apstrāde. Bez tam, ja jums ir nepieciešams materiāls, jums ir daudz izvēles ...

Produkta detaļas

1.Viena tīrīšanas siksna Ievads

Šis pašattīrīšanas sietiņš ir vienāds ar Bernulli filtru, ilgu kalpošanas laiku, parasti darba laiks var būt ilgāks par 10 gadiem un videi draudzīgs - nav nepieciešama ķīmiska apstrāde. Bez tam, ja nepieciešams, jums ir daudz iespēju materiālam izvēlēties oglekļa tērauda filtru korpusu un nerūsējošā tērauda ūdens filtra korpusu un SS316L. lai nodrošinātu uzticamu tīrīšanas veidu, tas ir manuāls, laika un diferenciālais spiediens, izmantojot vadības bloka PLC vadību.

image001


2. Mūsu priekšrocības

a. Pārbaudes iekārtas suku pašattīrīšanas filtram: rentgena detektors, elektriskā hidrauliskā testa sūknis, stiepšanas mašīna utt., Ja nepieciešams, var nosūtīt iekārtu kontu.

b. Mūsu tehniķi veiks regulāru tehnisko apkopi šīm iekārtām, lai garantētu, ka tie darbojas labi.

c. Augstas kvalitātes izejvielas: mēs galvenokārt izvēlamies izejvielas no liela tērauda rūpnīcas, piemēram, TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, kas ir labākais un lielākais izejvielu ražotājs Ķīnā.

d. Stingras fiziskās / ķīmiskās pārbaudes procedūras: atbilst produkta projektēšanas un procesa prasībām, nodrošinot uzticamus testēšanas datus.

e. Īss piegādes laiks: ja ir vairāk nekā 10 komplekti, 50 dienas. Mēs arī iegādājamies dažu standarta izmēra suku pašattīrīšanas filtru, ja jums nepieciešams 3-5 gab., Mēs drīz varēsim piegādi.

 

3.VARU SERVISS

a. Mēs piedāvājam bezmaksas tehnisko apkopi par gaisa ventilācijas filtru

b.Free vietne tūrisma un mūsu rūpnīcas ieviešanu

c. Mēs nodrošinām procesa izstrādi un validāciju bez maksas

d.Mēs varam garantēt paraugu un preču piegādi uz laiku

e.aizklājiet visus pasūtījumus, ko veic īpaša persona, un laikus informējiet klientus

f. Visu pēcpārdošanas pieprasījumu atbildēs 24 stundas

image003


Izmeklēšana