Pašattīrīšanas apūdeņošanas ūdens filtrs

1.Savu tīrīšana apūdeņošanas ūdens filtru Ievads Šis suku filtrs ir vienāds ar Bernulli filtru, ilgu kalpošanas laiku, parasti darba laiks var būt ilgāks par 10 gadiem un videi draudzīgs - nav nepieciešama ķīmiska apstrāde. Bez tam, ja nepieciešams, jums ir daudz izvēles materiālu, ...

Produkta detaļas

1.Self tīrīšana apūdeņošanas ūdens filtru Ievads

Šis suku filtrs ir vienāds ar Bernulli filtru, ilgu kalpošanas laiku, parasti darba laiks var būt ilgāks par 10 gadiem un videi draudzīgs - nav nepieciešama ķīmiska apstrāde. Bez tam, ja nepieciešams, jums ir daudz iespēju materiālam izvēlēties oglekļa tērauda filtru korpusu un nerūsējošā tērauda ūdens filtra korpusu un SS316L. lai nodrošinātu uzticamu tīrīšanas veidu, tas ir manuāls, laika un diferenciālais spiediens, izmantojot vadības bloka PLC vadību.

image001


2.Detail

Oriģināls: Jiangsu, Ķīna

Sertifikācija: ISO9001, CE, ISO14001, Rosh, ASME "U" zīmogs

Cena: Pārdošana

Materiāls: Oglekļa tērauds, SUS304, SUS316L

Spriegums: 220V / 380V 50Hz, spriegums var būt kā vietējais pieprasījums

Apmaksas termiņš: T / T, L / C vai citi

Piegādes datums: 35 dienas pēc avansa maksājuma

3.Viens tīrīšanas filtra process

Ja ieplūdes un izplūdes cauruļvada diferenciālais spiediens sasniedz iesniegto vērtību, filtrs sāk tīrīt. Viss pašattīrīšanas process sastāv no divām pakāpēm: atveras drenāžas vārsts; divas nerūsējošā tērauda sukas, kuras darbina ar iekšējo motoru, atbrīvos no netīrumiem, ko uztvēra acs, un pēc tam piemaisījumi tiks izvadīti no iztukšošanas vārsta. Viss tīrīšanas process aizņem apmēram 15 līdz 60 sekundes, savukārt šajā laikā filtrācija sistēma nepārtrauc plūst un kontrolē ar vadības bloku.

Vadības veids: tam ir trīs modeļi, laiks, diferenciālais spiediens un PLC vadība. XF-X01 automātiskās sukas pašattīrīšanās filtri tiek plaši izmantoti ūdens filtrēšanā vai kondicionētu suspendēto cietvielu filtrēšanas apstākļos ar augstu veiktspējas filtrēšanu, ekonomisko un vides ietekmi.

 

4.VARU SERVISS

a. Mēs piedāvājam bezmaksas tehnisko apkopi par gaisa ventilācijas filtru

b.Free vietne tūrisma un mūsu rūpnīcas ieviešanu

c. Mēs nodrošinām procesa izstrādi un validāciju bez maksas

d.Mēs varam garantēt paraugu un preču piegādi uz laiku

e.aizklājiet visus pasūtījumus, ko veic īpaša persona, un laikus informējiet klientus

f. Visu pēcpārdošanas pieprasījumu atbildēs 24 stundas

image003Izmeklēšana