Procesu filtru šķidrumi

1.Procesa filtrs Šķidrumi Ievads Var izvēlēties citu filtra precizitātes filtra maisu. Attiecībā uz šķidrumu ieplūst maisu filtru no filtra maisa augšdaļas, lai šķidrumu pilnībā izplata filtra maisa virsmā, padariet visu minimālo konstanta šķidruma sadalījuma līmeni, nelielu negatīvu ...

Produkta detaļas

1.Procesa filtrs Šķidrumi Ievads

Tas var izvēlēties dažādu filtru precizitātes filtra maisu. Attiecībā uz šķidrumu ieplūst maisiņu filtram no filtra maisa augšdaļas, lai pilnībā sadalītu šķidrumu filtra maisa virsmā, izveido visu konstanta šķidruma izkliedes līmeni, mazu negatīvu turbulentās plūsmas ietekmi un labu filtrēšanas efektu. Tad tas panākt vajadzīgo efektu - ideālu cieta šķidruma atdalīšanu.

Tas var izvēlēties dažādu filtru precizitātes filtra maisu. Attiecībā uz šķidrumu ieplūst maisu filtru no filtra maisa augšdaļas, lai pilnībā sadalītu šķidrumu filtra maisa virsmā, veicot visu konstanta šķidruma izdalīšanas līmeni, mazu negatīvu turbulentās plūsmas ietekmi un labu filtrēšanas efektu.

image001


2.Feather

sistēma

INOCO tagad mainās no viena filtra piegādātāja uz spēcīgu visaptverošu spēju un tehnoloģiju pakalpojumu filtru piegādātāju. Neatkarīgi no nozares, kurā atrodas, mēs varam izpildīt jūsu šķidruma sistēmas prasības.

Profesionāla ražošana

INOCO saņem GB150 un ASME ražošanas licenci, kas var nodrošināt dizaina un ražošanas maisu filtra drošību un drošību.

bagātināta filtrēšanas pieredze

INOCO ir vairāk nekā desmit gadu ilga filtrēšanas pieredze, kuru jebkad apkalpoja 25000 uzņēmumi, un viņi varēja izvēlēties pareizu un piemērotu risinājumu laikā atbilstoši jūsu stāvoklim.


3.FAQ

1. Vai esat ražotājs, tirdzniecības uzņēmums vai trešā puse?

A: Mēs esam ražotājs, un mēs esam izveidojuši savu uzņēmumu kopš 2007. gada.

2. Kur atrodas jūsu rūpnīca?

A: Mūsu rūpnīcas adrese ir: Nr.58 Rongxing 3. Road, Furong rūpniecības parks, Wuxi city, Jiangsu province, China.

3. Kā es varu nokļūt jūsu rūpnīcā?

A: Mūsu rūpnīca atrodas netālu no Šanhajas lidostas, un mēs varam nokļūt lidostā.

4. Ja man dažās dienās būs jāpaliek tavā vietā, vai man ir iespējams rezervēt viesnīcu?

A: Tas vienmēr ir mans prieks, ir pieejama viesnīcu rezervēšanas pakalpojums.

image003

 


Izmeklēšana