Augsta plūsma Mehāniski iztīrīti filtru filtri

Ievads XF-D3 sērija Inoco sūkšanas tīrīšanas filtri tiek pielietoti mehāniski tīrītiem plūsmām un kompleksiem piemaisījumiem, kas var savienot 10 ", 12", 14 "un 68" cauruļvadu. Ja jūsu procesa plūsmas jauda pārsniedz 2500m3 / h, ir ieteicams ...

Produkta detaļas

Augsti zems m ehāniski c leaned s treneri   ievads

XF-D3 sērijas Inoco sūkšanas paštīrīšanas filtri tiek izmantoti liela plūsma, mehāniski tīrīti un kompleksi piemaisījumi, kas var atbilst 10 ", 12", 14 "un 68" cauruļvadu līnijām. Ja jūsu procesa plūsmas jauda pārsniedz 2500 m3 / h, ieteicams izmantot šo šķidruma filtrēšanas sistēmu ar vairāku komplektu filtrēšanu.


20151199107639.jpg2014821101015974.jpg

2014821101336230.jpg

Priekšrocība

■ Iztīrītais tips: kontrolējot ar diferenciālo spiedienu, kad piemaisījumi tiek apkopoti, kad spiediena starpība sasniedz iestatījuma vērtību (1bar), vadības slēdzis ieslēdzas, lai sāktu tīrīšanas asi.
■ Varat izvēlēties aizmugurgaismas modeli, manuālu darbību vai automātisko darbību, tas ir viens autofiltrs.

Piemaisījumi izplūst caur muguras mazgāšanas roku atpakaļ uz mazgāšanas atveri.
■ Filtra precizitāte: 25 ~ 200 mikroni

■ Cietais saturs: mazāks par 200 ppm

■ Maksimālais plūsmas ātrums var sasniegt 4500 m3 / h.

图片2.png

Darba princips   

Filtrēšanas process: ja šķidrums ar piemaisījumiem nonāk filtra apakšpusē, šķidruma ātrums palēnināsies, un šķidrums plūsīs augšup 90 grādu virzienā. Filtrētie piemaisījumi tiks apturēti korpusā, un tīrīšanas šķidrums pastāvīgi plūsmās ārpus izolācijas filtra elementa, pēc tam izplūst no izplūdes.

Atgāzu process : attīrīšanas procesu pabeidz DP starp cauruļvadu un atmosfēras spiedienu. Doba tīrīšanas ierīce paplašina visa filtra elementa garumu un lēnām rotē filtra elementa iekšpusē, pēc tam iztukšo notekūdeņus no iztukšošanas sprauslas. Tīrīšanas ierīces galā ir ļoti tuvu filtra elementam, tam ir tāds pats augstums kā tā atvēršanai un piemaisījumu savācējs. Piemaisījumu savācējs ir izgatavots no lokveida un vertikālām cauruļvadu caurulēm. Visā pretplūsmas mazgāšanas ciklā galvenais šķidrums netiks apstādināts, un filtrēšanas process turpinās.


图片3.png

Pieteikums

■ Automātiskais pašattīrīšanas sietiņš var tikt lietots gandrīz visās rūpniecības ūdens attīrītājās, piemēram, ūdensapgādē, ūdens attīrītajā sistēmā, ūdensnecaurlaidībā, sālsūdens smaržā, ko izmanto dzesēšanas, apstrādes un ugunsdrošības dienestā. Šī filtru vadības sistēma var nodrošināt ūdens resursu ciklu un ietaupīt izmaksas.

■ Šos mehāniski tīrītos filtrus plaši izmanto pārstrādes rūpniecībā, lai aizsargātu siltummaiņus, cauruļvadu sūkni, notekūdeņu attīrīšanas pārstrādes sistēmu utt.

■ Augstas plūsmas mehāniski tīrīti sietiņas var izmantot elektroenerģijas nozarē, lai aizsargātu siltummaiņus, cauruļvadu sūkni, ūdens izsmidzināšanas sprauslu, notekūdeņu pārstrādes sistēmu utt.

■ Automātiskais pašattīrīšanas sietiņš var tikt izmantots celulozes pārstrādes rūpniecībai, lai noņemtu šķiedru no ūdens, lai novērstu sprauslas aizsērēšanu, un apritē atdalītu mizu un mikroshēmu.

■ Augstas plūsmas mehāniski tīrīti sietiņi var tikt izmantoti notekūdeņu attīrīšanai, otrā kanalizācijas notekūdeņu filtrēšana, filtrēšana notekūdeņus otrajā posmā un pēc tam tīrs ūdens augiem.

■ Augstas plūsmas mehāniski tīrīti filtri var tikt izmantoti metālapstrādes nozarē, lai nodrošinātu lielu tīru ūdeni dzirnaviņu, biezinātāju, krāsns utt.

Kvalitātes nodrošināšana

1. Strict līguma auditu invloved visas struktūrvienības, lai nodrošinātu iespējamību katram pasūtījumam.

2.Procesa izstrāde un apstiprināšana pirms masas produkcijas.

Stingri kontrolē visus neapstrādātus un palīgmateriālus. Visas izejvielas sasniedz pasaules līmeņa augsto līmeni.

3. Visu procesu pārbaudes uz vietas, inspekcijas ieraksts tiek izsekots 3 gadiem.

4. Visi inspektori ir kvalificēti ar starptautiskiem sertifikātiem.  

FAQ

1.Kādi maksājumu nosacījumi jūs pieņemat?

A: T / T vai L / C vai West Union vai Moneygram vai Paypal, citi ir laipni gaidīti.

2.Kā jūs sakārtojat sūtījumu?

A: pa jūru / ar vilcienu / pa gaisu vai pa ekspresi, 15-20 dienām pret depozītu.

3.Kāds ir jūsu piegādes darbs?

A: Automātisks aizmugures filtrs, automātiskais pašattīrīšanas filtrs, dabasgāzes filtrs, maisa filtrs, grozu sietiņš, porains metāla sakausējums filtrs, statiskais maisītājs utt. Visi šie materiāli tiek plaši izmantoti ūdens attīrīšanā, naftas ķīmijas rūpniecības filtrācijā, dabasgāzes separācijā utt.

4.Kāda ir filtra piegādes laiks?

A: kopumā 35 dienas pēc iepriekšēja maksājuma, ja OEM, tas būs 40-45 dienas pēc iepriekšēja maksājuma, piegādes osta ir Šanhaja.

5.Kā ir jūsu preču kvalitāte?

A: Mēs sadarbojāmies ar daudziem pasaules klases uzņēmumiem, piemēram, Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung inženierija, BASF, Bayer, Worlypesons uc klientiem.

Mūsu produkti saņēma labu atbildi no mūsu klientiem.

6. Kāda veida fizisko un ķīmisko testu jūs varat sniegt?

A: Fizikālās un ķīmiskās pārbaudes, ko mēs piedāvājam, ir:

Daļiņu izmēra analīze

ķīmiskā sastāva pārbaude

fizikālo īpašību pārbaude: cietības tests, stiepes izturības pārbaude, istabas temperatūras trieciena pārbaude, zemas temperatūras trieciena tests

NDT: PT, MT, UT & RT

Metogrāfiskā pārbaude.

图片4.png

Izmeklēšana