Cirkulācijas ūdens filtrs

1. cirkulē ūdens filtru ieviešanas tas cirkulē ūdens filtrs ir vienāds ar Bernulli filtru, ilgu ekspluatāciju, parasti darba laiks var būt ilgāks par 10 gadiem un videi draudzīgas – bez ķīmiskā apstrāde nepieciešama. Bez tam, jums ir daudz izvēles, kad nepieciešami materiāli,...

Produkta detaļas

1. cirkulē ūdens filtru Ievads

Circulating ūdens filtrs ir vienāds ar Bernulli filtru, ilgu ekspluatāciju, parasti darba laiks var būt ilgāks par 10 gadiem un videi draudzīgas – bez ķīmiskā apstrāde nepieciešama. Bez tam, jums ir daudz izvēles iespēju, ja vajadzīgs, materiāliem, jūs varat izvēlēties oglekļa tērauda filtra apvalka un nerūsējošā tērauda ūdens filtra apvalka un SS316L. par uzticamu tīrīšanas veidu, tai rokasgrāmatu, laiku un diferenciālais spiediens vadības lodziņu PLC kontroles.

image001


2. detalizācijas

Spriegums: 220V/380V 50Hz, spriegums var būt vietējā pieprasījuma

Samaksas termiņš: T/T, l/c vai citiem

Piegādes datums: 35 dienās pēc papildu maksājumu

Iepakojums: eksporta koka lietu

Tirgus: Tuvie Austrumi / Āzija/Africa/South America/Europe/North America

Garantija: 1 gadu

MOQ: 1 komplekts


3. mūsu priekšrocības

a.Strict fizikālo/ķīmisko testēšanas procedūras: produkta noformējums un procesu, nodrošinot ticamu testēšanas datu prasībām.

b. īss piegādes laiks: ja vienā iepakojumā 15-20 dienas. Mēs arī akciju daži standarta izmēra caurules un stieņi, ja jums nepieciešams 3-5 gab., mēs varam piegādes drīz.

c. drošs iepakojums: pretkorozijas eļļu var izplatīties uz caurulēm un stieņi pirms nosūtīšanas, plastmasas vāciņi cauruļu galiem, lai aizsargātu virsmas iekšpusē, ar kartona caurules jāaizsargā katrā stienis. Beidzot iesaiņotiem ar peldspējīgu pakete vai koka šķirstiņš.

d. labākās garantijas pārdošanas pakalpojumus: vairāk nekā 60 % produktus pārdod Dienvidaustrumāzijā, Tuvajos Austrumos un Eiropā, un visiem produktiem, kas tiek uzskatītas par uzticamām ar iekšzemes un ārvalstu klientiem.

image003Izmeklēšana