Automātiskās ūdens filtra sistēmas

1.Automātiskās ūdens filtrēšanas sistēmas Ievads Automātiskie filtri ir piemēroti filtriem ar 1 '' - 36 '' cauruļvadu, no kuriem izvēlēties ar nepārtrauktas šķidruma plūsmas priekšrocībām, vienkārša apkopes drošība, XF sērijas pašattīrīšanās filtrs tiek plaši izmantots visās nozares zona.XF-X05 self ...

Produkta detaļas

1.Automātiskās ūdens filtrēšanas sistēmas Ievads

Automātiskie filtri inc ir piemēroti filtriem ar 1 '' - 36 '' cauruļvadu, no kuriem izvēlēties ar nepārtrauktas šķidruma plūsmas priekšrocībām, vienkārša apkopes drošība, XF sērijas pašattīrīšanās filtrs tiek plaši izmantots visās rūpniecības nozarēs. XF-X05 self tīrīšanas suku filtrs ar augstu filtrācijas veiktspēju filtrējot nogulsnētās cietās vielas, šķidruma plūsmas sānos un ārā no sāniem, kas ir efektīvāk filtrēšanas procesā.

image001


2. Mūsu priekšrocības

a. Stingras fiziskās / ķīmiskās pārbaudes procedūras: atbilst produkta projektēšanas un procesa prasībām, nodrošinot uzticamus testēšanas datus.

b. Īss piegādes laiks: ja ir vairāk nekā 10 komplekti, 50 dienas. Mēs arī iegādājamies dažu standarta izmēra suku pašattīrīšanas filtru, ja jums nepieciešams 3-5 gab., Mēs drīz varēsim piegādi.

c. Droša iepakošana: koka izstrādājumu var izmantot, lai nofiksētu mūsu nerūsējošā tērauda ūdens filtra korpusu, visbeidzot iepako eksportējošajā koka korpusā, pārvadājuma zīme tiks iestatīta ārpus tā, lai norādītu saņēmēja piegādes informāciju.

d. Labākais pēcpārdošanas pakalpojums: vairāk nekā 60% produktu tiek pārdoti Dienvidaustrumu Āzijā, Tuvajos Austrumos un Eiropā, un visiem produktiem uzticas vietējie un ārvalstu klienti.


3. Mūsu serviss

Ø nodrošināt tehnisko dizainu un risinājumus;

Ø jaunas iekārtas vadlīnijas;

Ø nestandarta iekārtu projektēšana un izgatavošana;

Ø Profesionāla tehniskā apmācība un norādījumi uz vietas saskaņā ar līgumu;

Ø Piegādes piederumus jebkurā laikā;

Ø Teletehnisko konsultāciju pakalpojumi;

Ø Cits īpašs tehniskais dienests atbilstoši klienta prasībām.

image003


Izmeklēšana