Automātiskas Self tīrīšanas sietiņš

1. automātisku sevis tīrīšanas sietiņu, ieviešot automātisko sevis attīrīšanas filtrs tiek plaši izmantota visas nozares jomā, kas ir piemērots filtrē ar 1 ' 36 ' cauruļvads ar priekšrocībām, nepārtraukti šķidruma plūsmas izvēlēties vienkāršu drošības operāciju Uzturēšana. Suka filtrs var nepārtraukti...

Produkta detaļas

1.Automātiskas self tīrīšanas sietiņšIevads

Automātiskas self tīrīšanas sietiņš plaši izmanto visas nozares jomā, kas ir piemēroti filtri ar 1 '-36 ' cauruļvads ar priekšrocībām, nepārtraukti šķidruma plūsmas izvēlēties drošības operāciju vienkārša uzturēšana. Suka filtrs var nepārtrauktu ūdensapgādi, tikai mazāk nekā 5 % no kopējās plūsmas par ūdens attīrīšanai, 2 15 sekundes skalošanas laikā. Sevis tīrīšanas suka filtrs ir ar augstu filtrācijas precizitāti > 200μm filtrācijas grādu, visa veida filtrs acs, kuru var izvēlēties.

image001

 

2. mūsu priekšrocības

a.Extensive ražošanas pieredze:Mums ir specializēti gaisa attīrīšanas nozarē vairāk nekā 10 gadus, AHU priekšfiltru mēs varam optimizēt gaisa plūsmas noformējumu, saskaņā ar gaisa kondicionēšanas lodziņa izmēru pielāgošanas filtra efektivitāte, gaisa plūsmas noteikšanas parametriem, lai nodrošinātu, ka klienti.

b. augstas kvalitātes izejvielas:Mums ir kvalificētu piegādātāju sertifikācijas sistēmu, mums ir pievienojies D & B s D U N S reģistrēts"

c. stingri fizikālo/ķīmisko testēšanas procedūras:produkta noformējums un procesu, nodrošinot drošu testēšanas datu prasībām.


3. mūsu pakalpojumu

Ø sniegt tehnisko projektēšanu un risinājumus;

Ø jauns augu uzbūves vadlīnijas;

Ø projektēšana un ražošana, nestandarta iekārtu;

Ø profesionāli tehnisko apmācību un norādījumus uz vietas saskaņā ar līgumu;

Ø piegādes piederumi jebkurā laikā;

Ø. Tele-tehniskās konsultācijas un pakalpojumi;

Ø citu īpašu tehnisku pakalpojumu saskaņā ar klienta prasībām.

1

image003_03image003_04image003_05


Izmeklēšana