Automātiskie tīrīšanas filtri

1. Automātiskie tīrīšanas filtri Ievads Tīrīšanas filtrs tiek plaši izmantots visās rūpniecības nozarēs, un tas ir piemērots filtriem ar 1 '' - 36 '' cauruļvadu, no kuriem izvēlēties ar nepārtrauktas šķidruma plūsmas priekšrocībām, vienkārša apkope drošībai. Brush filtru var nepārtrauktu ūdens piegādi, tikai ...

Produkta detaļas

1.Automātiskie tīrīšanas filtri Ievads

Tīrīšanas filtrs tiek plaši izmantots visās rūpniecības nozarēs, un tas ir piemērots filtriem ar 1 '' - 36 '' cauruļvadu, no kuriem izvēlēties ar nepārtrauktas šķidruma plūsmas priekšrocībām, vienkārša apkopes drošība. Brush filtru var nepārtrauktu ūdens piegādi, tikai mazāk nekā 5% no kopējās plūsmas ūdens tīrīšanai, 2-15 sekundes skalošanas laiks. Pašattīroša suku filtrs ar augstu filtrēšanas precizitāti, filtrēšanas pakāpi> 200μm, visu veidu filtru tīklu, ko var izvēlēties.

image001


2.Viens tīrīšanas filtra process

Ja ieplūdes un izplūdes cauruļvada diferenciālais spiediens sasniedz iesniegto vērtību, filtrs sāk tīrīt. Viss pašattīrīšanas process sastāv no divām pakāpēm: atveras drenāžas vārsts; divas nerūsējošā tērauda sukas, kuras darbina ar iekšējo motoru, atbrīvos no netīrumiem, ko uztvēra acs, un pēc tam piemaisījumi tiks izvadīti no iztukšošanas vārsta. Viss tīrīšanas process aizņem apmēram 15 līdz 60 sekundes, savukārt šajā laikā filtrācija sistēma nepārtrauc plūst un kontrolē ar vadības bloku.

Vadības veids: tam ir trīs modeļi, laiks, diferenciālais spiediens un PLC vadība.


3. Mūsu priekšrocības

a. Plaša ražošanas pieredze: mēs esam specializējušies automātiskajā tīrīšanas filtrā, piemēram, suku filtram, skrāpju filtram, nerūsējošā tērauda ūdens filtra korpusam, aizmugures skalošanas filtram, maisa filtra korpusam un kārtridžu filtra korpusam ar 10 gadu pieredzi.

b. Pilnīgas ražošanas iekārtas suku filtram: kam ir precizitāte radiālā urbjmašīna, plākšņu locīšanas ruļļi, virpošanas darbagaldi, planieru tipa frēzmašīna, urbšanas un frēzēšanas mašīna, CNC plazmas griešanas mašīna, invertora impulsa argona loka metināšanas iekārta, invertora kušanas polāra gāzes ekranēta metināšanas iekārta, metināšana manipulators, Co2 gāzes ekranēts metināšanas mašīna, pašregulējams riteņu plaukts, braukšanas un citu modernu aprīkojumu.

image003

 


Izmeklēšana