Automātiska filtra tīrītāja tīrīšanas filtrs

Automātiska filtra tīrītāja ievade XF-S3 sērijas pašizkrāsošanas filtra sūcējs ir īpaši izstrādāts papīra ražošanas nozarei, risinot pārklājuma un celulozes filtrēšanas problēmu. Tas var noņemt šķelto papīru un svītras un samazināt emisiju ietekmi uz vidi, un pārliecinieties, ka ...

Produkta detaļas

Automātiska filtra tīrītāja ievade  

XF-S3 sērijas pašapkalpošanās filtri ir īpaši izstrādāti papīra ražošanas nozarē, risinot pārklāšanas un celulozes filtrēšanas problēmu. Tas var noņemt šķelto papīru un svītras un samazināt emisiju ietekmi uz vidi, kā arī maksimāli nodrošināt darba laiku un produktu kvalitāti.


out scraper self cleaning filter.jpg

Iezīme

1. Izmantojot vadošo ārējā skrāpju filtra tipu, šis filtrs pagarina filtrēšanas laiku zem tā paša filtra laukuma un samazina materiāla izšķiešanu;

2. Dažādu ierīču pielāgota pielāgošana nodrošina to, ka, strādājot ilgu laiku, nodilumu neietekmē filtru;

3.Filteru elementi ir izgatavoti pelējuma veidā, apaļuma novirze nepārsniedz 0,5 mm, lai nodrošinātu, ka skrāpis pilnībā atbilst elementiem;
4.Izmantojot humānizāciju, drenāžas vārsts atveras tikai tad, kad pēc vairākkārtējas tīrīšanas zināmā mērā tiek savākti piemaisījumi, lai samazinātu materiālu atkritumus.

Darba princips

Automātiska tīrīšanas filtru acs
Tajā izmanto ātruma reduktoru, lai vadītu ciklotronu skrāpi un notīrītu netīrumus, kas piestiprināti acīm, lai saglabātu kasetņu filtrēšanas funkciju. Unikālais skaidrais dizains turpina plūst uz visiem laikiem. Precizitātes skrāpja spiediens un leņķa konstrukcija nodrošina nišu bojājumu acīm īsā laikā, un tā ir izturīga un to var ātri nomainīt.
Ārējais filtrs scraper.jpg
Lielākās rezerves daļas


Nē.

Apraksts

1

Standarta izmērs: OD.:85,168,268 Garums: 600mm

2

Ķīļveida filtra ekrāns: 1mm, piemērots darba spiedienam zem 16kg / cm2

3

Ķīļveida filtra ekrāns: 1.5mm, piemērots darba spiedienam zem 16-30kg / cm2

4

Ķīļveida filtra ekrāns: 1.8mm, piemērots darba spiedienam virs 30kg / cm2


Pieteikums  

Inoco skrāpju filtrs tiek plaši izmantots ūdens attīrīšanā, naftas ķīmijas, metalurģijas, elektroenerģijas, ķīmiskās, krāsošanas, tipogrāfijas, papīra, pārtikas un dzērienu, farmācijas, metālapstrādes nozarēs uc
XF-S3 sērijas pašizkrāvējs ir īpaši izstrādāts papīra ražošanas nozarei ar vislabāko filtrēšanas veiktspēju.


scraper filter application.jpg

Mūsu serviss

Ø nodrošināt tehnisko dizainu un risinājumus;
Ø nestandarta iekārtu projektēšana un izgatavošana;
Ø Profesionāla tehniskā apmācība un norādījumi uz vietas saskaņā ar līgumu;
Ø Piegādes piederumus jebkurā laikā;

FAQ  

1. Vai esat ražotājs, tirdzniecības uzņēmums vai trešā puse?
A: Mēs esam ražotājs, un mēs esam izveidojuši savu uzņēmumu kopš 2007. gada.
2. Kāds ir jūsu minimālais pasūtījuma daudzums, vai jūs varat nosūtīt man paraugus?
A: Mūsu minimālais daudzums ir 1 komplekts, jo mūsu produkts ir mašīnu aprīkojums, jums ir grūti nosūtīt paraugus, tomēr mēs varam nosūtīt jums katalogu, ļoti laipni aicinām apmeklēt mūsu uzņēmumu.
3. Vai es zinu, kāds maksājums tiks pieņemts jūsu uzņēmumā?
A: Līdz šim 100% T / T pirms sūtījuma un 30% T / T samaksātā depozīta, kas ir līdzsvarots, ko maksā L / C.
4. Kad mēs pasūtāmies, vai jūs pašlaik organizēsiet mašīnas uzstādīšanu?
A: Visas mašīnas tiks pārbaudītas labi pirms piegādes, tāpēc gandrīz no tām varēs izmantot tieši, arī mūsu mašīna ir viegli uzstādāma, ja klientam ir nepieciešama mūsu palīdzība, mēs labprāt organizēsim instalāciju, bet visas izmaksas no jums tiks iekasēta.
5. Vai jūsu cena ir konkurētspējīga?
A: Tikai labas kvalitātes mašīnu mēs piegādājam. Protams, mēs sniegsim jums vislabāko rūpnīcas cenu, pamatojoties uz augstāko preci un pakalpojumu.
6. Kāds ir jūsu piegādes darbs?
A: Automātisks aizmugures filtrs, automātiskais pašattīrīšanas filtrs, dabasgāzes filtrs, maisa filtrs, grozu sietiņš, porains metāla sakausējums filtrs, statiskais maisītājs utt. Visi šie materiāli tiek plaši izmantoti ūdens attīrīšanā, naftas ķīmijas rūpniecības filtrācijā, dabasgāzes separācijā utt.


Petrochemical Machinery Equipment.jpg


Izmeklēšana