Baseinu smilšu filtri

1. baseins smilšu filtri Ievads augstas veiktspējas augšu, filtru ar modernu dizainu, nodrošina izcilas filtrēšanas efektivitāte, piemērots stingra prasība kombinācijā izcilu filtrēšanas veiktspēja, augstas uzticamības un ērtu ekspluatāciju. Piemērotas skarbajiem...

Produkta detaļas

1. baseins smilšu filtri Ievads

Augstas veiktspējas augšā ar filtru ar modernu dizainu, nodrošina izcilas filtrēšanas efektivitāte, piemērots stingra prasība kombinācijā izcilu filtrēšanas veiktspēja, augstas uzticamības un ērtu ekspluatāciju.

Piemērotas skarbajiem filtrēšanas prasībām. Min šķidrums bez filtrēšanas, ērti nomainīt filtru maisiņiem, nodrošina lielisku plombēšanu. Virs elkoņa dizains var ļaut ieplūdes šķidruma plūsma vienmērīgu un stabilu.

image001


2. funkciju

Top un vāks struktūra
Kopumā sadursmju un noslēgšanas augšējo vāku
Rotācijas tipa acis bultskrūvi
Elektrolītiskās pulēšana štancēti filtrs grozu
Regulējami atbalsta kāja
Viegli un ātri mainīt somas
Noplūdes aizzīmogošanas
Ērts un stingrs ātri atvērt ierīces
Labākais filtrs soma atbalstu un viegli tīrāms
Stabila un regulējama struktūra


3. BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

. par garantijas pārdošanas pakalpojumus, kā jūs varat atrisināt problēmas, kas radās no aizjūras klientiem savlaicīgi?

Atb. garantija mūsu mašīna parasti ir 12 mēnešus, šajā laikā, mēs organizēt starptautisko tiešas nekavējoties, lai pārliecinātos, vai aizvietot daļas jānogādā cik drīz vien iespējams.

Kvalitātes garantija: 12 mēnešu laikā pēc iekārtas darbību, bet ne vairāk kā 18 mēnešus pēc iekārtas, kam ir piegādāti (garantija neietver patērēt daļu).

b. pēc tam, kad mēs pasūtījumu, jums organizēt iekārtu uzstādīšana šobrīd?

: Visas mašīnas tiks pārbaudīta arī pirms piegādāts, tāpēc gandrīz no viņiem var izmantot tieši, arī mūsu mašīna ir viegli instalēt, ja jums klientam vajag mūsu palīdzību, mums būs prieks sakārtot instalāciju, bet visas izmaksas būs jāmaksā jums.

c. kā var iegūt garantijas pakalpojumu?

: Mēs jums nosūtīsim rezerves daļas ar bezmaksas ja problēmas cēlonis ir mums. Ja tas ir vīrieši, kas problēmas, mēs arī nosūtīt rezerves daļām, tomēr ir uzlādēta. Nekādas problēmas, jūs varat zvanīt mums tieši.

image003

 


Izmeklēšana