Degvielas gāzes sistēma

1.Degvielas gāzes sistēma Ievads Eļļas-ūdens atdalīšanas procesa apvalks ir aprīkots ar saliedēšanas kārtridžiem un atdalīšanas kasetnēm, kad vidē plūst caur iekšējo, tad būs četri procesu filtrēšana, koalēcija, norēķini, atdalīšana, lai realizētu noņemšana ...

Produkta detaļas

1.Degvielas gāzes sistēma Ievads

Eļļas-ūdens atdalīšanas procesā apvalks ir aprīkots ar koalesācijas kārtridžiem un atdalīšanas kārtridžiem, kad vidē plūst caur iekšējo, tad būs četri procesu filtrācijas, koalēzes, norēķini, atdalīšana, lai realizētu mitruma, vidēja sārma izņemšanu un ūdenī šķīstošs organiskais skābes sāls utt.

image001


2.Specifikācijas

Korpusa materiāls: 20 #, 345Q, nerūsējošais tērauds
Micron reitingu diapazons: mazāks par 0,3 mikroniem, 0,3 mikroniem, 0,5 mikroniem, 1 mikroniem, 5 mikroniem, 10 mikroniem
Kārtridžu izmērs: OD3,5 ''. 4.5 ''. 6 ''; Garums16,18,20,32,36,40,72 ''
Sākotnējais spiediena kritums: ≤50bar
Maināms spiediena kritums: <>
Darba temperatūra: 0 ~ 120 ℃


3.Process plūsma

a. lai paplašinātu salvetes kasetņu kalpošanas laiku un uzlabotu ūdens atdalīšanas efektivitāti, iesakām pievienot filtru priekšslāņa filtra separatora priekšpusē. Priekšfiltra galvenais mērķis ir noņemt vidēji lielus piemaisījumus un dzelzs oksīda, dzelzs sulfīda un citu kaitīgu piemaisījumu cietās daļiņas.
b. Katra ierīce ir izstrādāta ar apvedceļu, ērti nomaināmās kasetnēs, pēc tam pārliecinieties, ka sistēma darbojas nepārtraukti.
c. Katras iekārtas apakšā ir 3 aizplūšana, kas veicina netīrumu noņemšanu un piesārņojuma atdalīšanu.


image003_01image003_02

Izmeklēšana