Saspiestā gaisa nerūsējošā tērauda slāpekļa filtrs

1. saspiestā gaisa nerūsējošā tērauda slāpekli filtra Ievads dabisko gaisa filtrs ir iepriekšējas filtrācijas kuģa sietiņš cauruļvadu sistēmas un plaši izmanto rūpniecības filtrācijas sistēmas un gaisa filtrēšanas risinājumu. Tā ir oglekļa gan atsevišķu ūdens vai cieto nerūsējošā tērauda filtrs...

Produkta detaļas

1. saspiestā gaisa nerūsējošā tērauda slāpekļa Ievads filtrs

Dabisko gaisa filtrs ir iepriekšējas filtrācijas kuģa sietiņš cauruļvadu sistēmas un plaši izmanto rūpniecības filtrācijas sistēmas un gaisa filtrēšanas risinājumu. Tas ir oglekļa, gan nerūsējošā tērauda filtrs atsevišķu ūdens vai cieta no dabas gāzes.

image001


2. tehniskās īpašības

■ Maksimālais darba spiediens: 40.0Mpa
■ Max temperatūra: -10 ~ 60℃ (Lūdzu atgādināt, kad temperatūra pārsniedz 60℃)
■ Media: gāzes, ražo gāzi, Liquefied naftas gāzei un dažādiem nav kodīgas gāzes
■ Standartu: GB150 ASME
■ Ieplūdes/izplūdes uzstādīšanas norādījumiem: horizontāla, vertikāla

■ Korpusa materiāls: 20 #、16Mn、16MnR、16MnDR、304、316L

■ Elementi:

■ Elementu materiāls: alumīnijs + 304, pilnībā 304

 

3. pieteikums

Šo krūmu filtru plaši izmanto dzesēšanas ūdens filtrācijas, aizsargāt dušas uzgali, trīs atkritumu ūdens līmeņa ārstēšana, sadzīves ūdens atkārtotai izmantošanai, noliktavas ūdens attīrīšanai pirms filtrācijas pirms RO sistēma, skābais kodināšanas, baltā ūdens filtrācijas papīru, Injekcijas molding machine; Pasterizācijas sistēma; Vakuuma sūkņu sistēmas; Gaisa kompresoru sistēmas; Nepārtrauktās liešanas sistēmu; Ūdens režīmu piemērošanai; Dzesēšanas sistēmu, siltumapgādes un apkures.

image003Izmeklēšana