Gaisa ūdens separatora filtrs

1.Air ūdens separatora filtrs Ievads Eļļas un ūdens atdalīšanas procesā apvalks ir aprīkots ar koalescences kasetnēm un atdalīšanas kasetnēm, kad vidē plūst caur iekšējo, tad būs četri procesu filtrēšana, koalēcija, noregulēšana, atdalīšana, lai realizētu ...

Produkta detaļas

1.Air ūdens separatora filtrs Ievads

Eļļas-ūdens atdalīšanas procesā apvalks ir aprīkots ar koalesācijas kārtridžiem un atdalīšanas kārtridžiem, kad vidē plūst caur iekšējo, tad būs četri procesu filtrācijas, koalēzes, norēķini, atdalīšana, lai realizētu mitruma, vidēja sārma izņemšanu un ūdenī šķīstošs organiskais skābes sāls utt.

image001


2.Funkcijas

Mediji, kas vispirms no iekšpuses uz āru plūst cauri salikšanas kārtridžiem, šai kārtridžai ir īpaša divkārša filtrēšanas un saliedēšanas funkcija, visdziļākās salikšanas kārtridžu augstas precizitātes filtrēšanas slānis var efektīvi bloķēt daļiņu piemaisījumus, jo īpaši tādus piemaisījumus, kuros ir emulgācijas stabilitāte. kā dzelzs oksīds un dzelzs sulfīds utt. arī labākai turpmākai demulsifikācijas un koalēzijas funkcijai. Pēc filtrēšanas vides ieplūst koalcences demulsifikācijas slānī, tā īpašais materiāls var darīt demulsifikāciju, tad smalks un brīvais ūdens veidos lielu kritumu “smaguma pakāpe, mazāka izmēra piliens izplūst ar apdrukājamo materiālu kārtridžos, atdalīšanas kasetnes izgatavo patentu tehnoloģiju materiāli ar labu hidrofobiju. kad no iekšpuses līdz ārējām plūsmām izdalās kārtridži, tikai ļaujiet medijiem iziet, mazie pilieni ir pilnīgi efektīvi aizturēti ārpus kārtridžiem, un pēc tam tie apvienojas lielos pilienos, tādējādi tālāk atdalot ūdeni.


3.Struktūra

Šķidruma-šķidruma salikšanas separators ir aprīkots ar divām dažādām funkcijām, kas ir iekšējās iekšējās kārtridži; separatora korpuss ir metāla korpuss un aprīkots ar sviras mērītāju, manometru, ventilācijas vārstu, drenāžas vārstu, tiešsaistes paraugu savienojumiem un citiem piederumiem.

image003


Izmeklēšana