Manuālais birste Filtrs Ūdens filtra elementi

Manuālā suku filtra ieviešana Cauruļvada procesā tiek izmantots manuālais birstes filtrs, kas efektīvi attīra piemaisījumus šķidrumā. Parasti cauruļvadā tiek uzstādīts rūsas, smilšu un citu cieto piemaisījumu šķidruma filtrs, lai aizsargātu cauruļvadu iekārtas no bojājumiem un ...

Produkta detaļas

Manuālās suku filtra ieviešana  

Cauruļvada procesā tiek izmantots manuāls suku filtrs, kas efektīvi attīra piemaisījumus šķidrumā. Parasti cauruļvadā tiek uzstādīts rūsas, smilšu un citu cieto piemaisījumu šķidruma filtram, lai aizsargātu cauruļvadu iekārtas no bojājumiem un bloķēšanas, kas padarīs mašīnu aprīkojumu, kompresorus, sūkņus, vārstus, instrumentu darbam un normālu darbību. Tāpēc manuālais suku filtrs ir svarīgs mehānisms, lai panāktu stabilu procesu un garantētu produkcijas drošu veikšanu.
Manuālā suku filtrs lietojiet suku un suku turētāju filtra ekrānā, lai noņemtu netīrās, piemaisījuma un citas daļiņas, pēc tam iztukšojiet no iztukšošanas vārsta.

Tehniskie dati

Dizaina kods: HG / T20592
Materiāls: SS304, SS316L
Dizaina spiediens: 1.0Mpa
Dizaina temperatūra: 80 ℃
Blīvējuma materiāls: NBR


Modelis

Plūsmas jauda

Ieplūdes un izejas diametrs

Ķermeņa apvalka diametrs

INOCO-XF-M-20

20m3 / h

DN50

159

INOCO-XF-M-30

30m3 / h

DN80

219

INOCO-XF-M-50

50m3 / h

DN100

273

 

Pplication

● Rūpnieciskā ūdens filtra lietošana

Šis suku filtrs tiek plaši izmantots dzesēšanas ūdens filtrācijā, aizsargā dušas uzgaļu, trīs līmeņu attīrīšanu notekūdeņos, atkārtoti izmantotu pašvaldības ūdeni, noliktavu ūdens attīrīšanu, pirms filtrēšanu pirms RO sistēmas, skābes kodināšanu, papīra filtrēšanas ar balto ūdeni, iesmidzināšanas formas apstrādes iekārtas; Pasterizācijas sistēma; Vakuumsūkņu sistēma; Gaisa kompresoru sistēma; Nepārtrauktas liešanas sistēma; Ūdens apstrāde; Apkures un apkures dzesēšanas sistēma.

● Lauksaimniecība Apūdeņošanas filtrācija Pieteikums

Pašattīrošās sukas filtrs ir aprīkots ar nerūsējošā tērauda ūdens filtra korpusu un 200 mikronu filtra materiālu, kam ir vislabākais sniegums upju ūdens attīrīšanā, lai noņemtu lapas, smiltis, cietās vielas un suspendētās cietās vielas. Piemēram, pazemes ūdens, pašvaldības ūdens, upe, ezers, jūras ūdens, dārzs, bērnistaba, siltumnīcas, golfa kursi, parks.


图片3.png

Mūsu priekšrocības

a. Plaša ražošanas pieredze: mēs esam specializējušies automātiskajā tīrīšanas filtrā, piemēram, suku filtram, skrāpju filtram, nerūsējošā tērauda ūdens filtra korpusam, aizmugures skalošanas filtram, maisa filtra korpusam un kārtridžu filtra korpusam ar 10 gadu pieredzi.
b. Pilnīgas ražošanas iekārtas suku filtram: kam ir precizitāte radiālā urbjmašīna, plākšņu locīšanas ruļļi, virpošanas darbagaldi, planieru tipa frēzmašīna, urbšanas un frēzēšanas mašīna, CNC plazmas griešanas mašīna, invertora impulsa argona loka metināšanas iekārta, invertora kušanas polāra gāzes ekranēta metināšanas iekārta, metināšana manipulators, Co2 gāzes ekranēts metināšanas mašīna, pašregulējams riteņu plaukts, braukšanas un citu modernu aprīkojumu.
c. Pārbaudes iekārtas suku pašattīrīšanas filtram: rentgenstaru detektors, elektriskā hidrauliskā testa sūknis, stiepšanas mašīna utt., Ja nepieciešams, var nosūtīt iekārtu kontu.
d. Mūsu tehniķi veiks regulāru tehnisko apkopi šīm iekārtām, lai garantētu, ka viņi strādā labi.
图片4.png

FAQ

1. Vai mašīna var tikt pielāgota atbilstoši mūsu vajadzībām, piemēram, uzlīmēt uz mūsu logotipa?
A: Protams, mūsu mašīnu var pielāgot pēc vajadzības, ir pieejams arī logotipa uzlikšana.
2. Par pēcpārdošanas pakalpojumu, kā jūs varat atrisināt jūsu ārzemju klienta problēmas savlaicīgi?
A: Mūsu mašīnas garantija parasti ir 12 mēneši, šajā laikā mēs organizēsim starptautisko eksprespiegādi, lai pēc iespējas drīzāk piegādātu rezerves daļas.
Kvalitātes garantija: 12 mēnešus pēc iekārtas ekspluatācijas, bet ne ilgāk kā 18 mēnešus pēc tam, kad iekārta ir piegādāta (garantija neietver daļu patērēšanu).
3.Vai jūsu cena ir konkurētspējīga?
A: Tikai labas kvalitātes mašīnu mēs piegādājam. Protams, mēs sniegsim jums vislabāko rūpnīcas cenu, pamatojoties uz augstāko preci un pakalpojumu.
4.Kādi maksāšanas noteikumi jūs piekrītat?
A: T / T vai L / C vai West Union vai Moneygram vai Paypal, citi ir laipni gaidīti.
5.Kā ir jūsu preču kvalitāte?
A: Mēs sadarbojāmies ar daudziem pasaules klases uzņēmumiem, piemēram, Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung inženierija, BASF, Bayer, Worlypesons uc klientiem.
Mūsu produkti saņēma labu atbildi no mūsu klientiem.
6. Kāds aprīkojums jums ir par NDT pārbaudi?
A: Mums ir ultraskaņas bojājumu detektors, avatīvs miniatūrs magnētiskais sprādzju detektors, magnētiskā detektors un iespiešanās detektors.


图片1.png

Izmeklēšana