Sausā gāzes filtra sistēma

Sausā gāzes filtra ieviešana LCN-1 sausā gāzes filtrs ir augsta efektīvā filtrēšanas trauks, lai noņemtu putekļu daļiņas no filtrācijas gaisa. To pielieto putekļu, cieto daļiņu un rūsu noņemšanai gāzu filtrēšanas sistēmā. Šīs gāzes filtri izmanto uzlabotu un drošu gaisa filtra kasetni, lai sasniegtu ...

Produkta detaļas

Sausā gāzes filtra ievadīšana

LCN-1 sausā gāzes filtrs ir liels efektīvs filtra tilpums, lai noņemtu putekļu daļiņas no filtrācijas gaisa. To pielieto putekļu, cieto daļiņu un rūsu noņemšanai gāzu filtrēšanas sistēmā. Šīs gāzes sietiņas izmanto uzlabotu un drošu gaisa filtra kasetni, lai panāktu vislabāko kārtridža gaisa filtra darbību. Plaša filtra kasetnes materiāla izvēle, piemēram, ultra smalka stikla šķiedra, poliesteris, daudzslāņu stikla šķiedra, polipropilēns, neilons utt. Gaisa filtra patronas izvēles iespēja ir atkarīga no dažādiem darba apstākļiem, piemēram, filtrēšanas materiāla, darba temperatūras, darba spiediens vai DP.

gāzu filtrēšanas sistēma.jpg 

Darba princips

Pēc tam, kad kasetnes gaisa filtri saturoši piemaisījumu gāzes, lielas daļiņas saduras ar deflektoru filtra iekšienē, tad sāk atdalīties no dabasgāzes. smalkas cietās daļiņas tiks noņemtas, kad gāze plūst no ārpuses caur filtra elementu. Visbeidzot attīrīta gāze, kas iziet no sausā gāzes filtra.
Vienu ierīces galu, izmantojot ātras atvēršanas aizvēršanas vai neredzīgajiem atlokus, atveriet un aizveriet, kad nomainiet filtra kasetni. Izmantojot ātru atvērtu slēgšanu, var ātri ieslēgt vai izslēgt reālus, vienkārši nepieciešams trīs minūšu laikā, tādējādi ietaupot laiku un izvairoties no drošības riska, nomainot filtra elementus.

Tehniskie parametri

■ Izgatavots standarts: GB150 vai ASME
■ Kuģa materiāls: CS, nerūsējošais tērauds (lūdzu, atgādiniet, ja temperatūra pārsniedz 60 ℃)
■ Filtrēšanas precizitāte: 0,1μm, 1μm, 2μm, 3μm, 5μm, 10μm
■ Filtrēšanas efektivitāte: 99,98%
■ Uzstādīšana: vertikāla vai horizontāla

Pieteikums

■ Gāzes putekļu noņemšana
■ Noņemiet sausinātāju daļiņas uz žāvēšanas gultas lejpus
■ Katalizatora daļiņu noņemšana uz katalizatora slāni pa straumi
■ staciju mērīšanai un regulēšanai
■ pilsētas gāzes sadales sistēmai
■ Aizsargājiet pakārtotās iekārtas

FAQ

1. Kā es varu nokļūt jūsu rūpnīcā?

A: Mūsu rūpnīca atrodas netālu no Šanhajas lidostas, un mēs varam nokļūt lidostā.

2. Kāds ir jūsu minimālais pasūtījuma daudzums, vai jūs varat nosūtīt man paraugus?

A: Mūsu minimālais daudzums ir 1 komplekts, jo mūsu produkts ir mašīnu aprīkojums, jums ir grūti nosūtīt paraugus, tomēr mēs varam nosūtīt jums katalogu, ļoti laipni aicinām apmeklēt mūsu uzņēmumu.

3. Kāds ir jūsu mašīnas piegādes laiks?

A: Kopumā mūsu mašīnas piegādes laiks ir apmēram 30 dienas, pielāgota mašīna tiks piegādāta kā sarunas ar mūsu klientiem.

4. Tā kā kuģošanas laikam būs nepieciešams ilgs laiks, kā jūs varat pārliecināties, ka mašīna nebūs salauzta?

A: Mūsu mašīnai ir iesaiņota plēve, lai pārliecinātos, ka mašīna var nonākt mūsu klientiem vienmērīgi, mēs izmantosim tērauda stiepli, lai nofiksētu mašīnu ar konteineru.

5. Par pēcpārdošanas pakalpojumu, kā jūs varat atrisināt jūsu ārzemju klienta problēmas savlaicīgi?

A: Mūsu mašīnas garantija parasti ir 12 mēneši, šajā laikā mēs organizēsim starptautisko eksprespiegādi, lai pēc iespējas drīzāk piegādātu rezerves daļas.

Kvalitātes garantija: 12 mēnešus pēc iekārtas ekspluatācijas, bet ne ilgāk kā 18 mēnešus pēc tam, kad iekārta ir piegādāta (garantija neietver daļu patērēšanu).

6. Kā es varu saņemt pēcpakalpojumu?

A: Mēs nosūtīsim jums rezerves daļas bez maksas, ja rodas problēmas, ko rada mūsu. Ja tas ir ar vīriešiem saistītas problēmas, mēs arī sūtām rezerves daļas, taču tā tiek iekasēta. Jebkura problēma, jūs varat mūs piezvanīt tieši.


图片 6.png


Izmeklēšana