Augšējā maisiņu filtra korpusa rūpniecības filtrs

Augšējā maisiņu filtru apvalka ieviešana Augstas veiktspējas ieplūdes filtrs ar modernu dizainu nodrošina izcilu filtrēšanas efektivitāti, kas piemērota stingrai piemērošanas prasībai, apvienojot izcilu filtrēšanas efektivitāti, augstu uzticamību un ērtu darbību. Piemērots skarbajam ...

Produkta detaļas

Uz augšu maisiņa filtru korpusa ievadā

Augstas veiktspējas ieplūdes filtrs ar modernu dizainu nodrošina izcilu filtrēšanas efektivitāti, kas piemērota stingrai pielietošanas prasībai, apvienojot izcilu filtrēšanas veiktspēju, augstu uzticamību un ērtu darbību.
Piemērots stingrām filtrēšanas prasībām. Tīrs šķidrums bez filtrēšanas, ērts filtru maisiņu nomaiņai, nodrošina lielisku blīvējumu. Augšējā elkoņa konstrukcija ļauj ieplūdes šķidruma plūsmai kļūt vienmērīgākai un vienmērīgākai.

Iezīme  

Augšējā un augšējā pārsega struktūra
Vispārējā pārsega blīvējums un blīvējums
Rotācijas tipa acs skrūve
Elektrolīzes pulēšanas štancēta filtru grozs
Regulējama atbalsta kājiņa
Viegli un ātri nomainīt maisus
Nav noslēguma noplūdes
Ērta un stingra ātras atvēršanas ierīce
Labākais filtra maisa atbalsts un viegli tīrāms
Stabila un regulējama konstrukcija


图片4.png

Specifikācijas  

Augšpusē maisa filtra korpuss Standartizēta informācija
Tips: šķidrums plūst augšā, no apakšas
Darba spiediens: 0,3 MPa ~ 0,8 MPa
Materiāls: SS304, SS316L
Ieplūdes un izejas diametrs: 2 "(DN50) atloka savienojums, 1/4" ventilācijas atvere un spiediena mērītājs. Var uzstādīt regulējamu pacelšanas un montāžas kronšteinu.
Virsmas apstrāde: smilšu strūklu vai pulēšana. doba bumba vai iebūvēts atbalsts un apsildes jaka var būt Opcija


Atsauces standarts :

HG21637-91, GB150-2011

Atloku standarts:

HG GB SH HGJ JB ANSI JIS.

Savienojuma veids:

pavediens, stīpiņa, atloka.

Ieplūde un kontaktligzda:

1-1 / 2 ".

Drenāžas izmērs:

1/4 ".

Filtru maisa modelis:

1 # 2 #, 3 #, 4 #.

Filtrācijas precizitāte:

0.5um-800um.

Dizaina spiediens:

1.6Mpa.

Dizaina temperatūra:

120 ℃.

Virsmas apstrāde:

stikla bumba smilšu strūklai; poļu valoda; sanitārais līmenis lakas

图片2.png


Modeļa atlase  

Drawing for top in bag filter.jpg 


Modelis

Soma izmērs

Plūsmas ātrums
M3 / H

Shell augstums
(MM)

Kopējais augstums
(MM)

Korpusa diametrs
(MM)

Somas diametrs
(MM)

Ieplūde un kontaktligzdas

SGD-IN-1

1

20

500

720

219

170

1 '' - 4 ''

SGD-IN-2

2

40

700

1070

219

170

1 '' - 4 ''


Pieteikums

产品 说明 模板 254114.png

Automobiļi

Iepriekšējās apstrādes vannas filtrēšana, E-Coat filtrēšana, virsmas pārklājums un pārklājums, gruntskrāsas, krāsu gredzenu līniju filtri, detaļu tīrīšanas šķidrumi, zīmēšanas savienojumi, smērvielas, metālapstrādes šķidrumi un sūkņa ieplūdes filtri.

产品 说明 模板 254459.png

Ķīmiskā viela

Katalizatora atveseļošana, cauruļu skalas noņemšana, ūdens procesa šķidrumu, sārmu, skābju un šķīdinātāju pulēšana, emulsiju un dispersiju filtrēšana, gēla noņemšana no sveķiem. Aktīvās ogles vai katalizatora noņemšana smalkās ķīmiskās rūpniecības nozarēs ir tipisks piemērs tam, ka ķīmiskajā pārstrādē ir vajadzīga prasīga pielietošana. INOCO filtru maisiņi atbilst šīm pielietojuma prasībām attiecībā uz augstu filtrēšanas efektivitāti, apvienojumā ar ilgu kalpošanas laiku un uzticamību.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Vafeļu un mikroshēmu apstrāde, elektroniskās sintētiskās vannas, fotoķīmiskā pulēšana un augsta ūdens filtrēšana un dažādu membrānfiltrēšanas procesu prefiltrēšana, lai uzlabotu to rentabilitāti. INOCO filtru maisiņi demonstrē nepieciešamo tīrību, efektivitāti un konsekventu veiktspēju.

产品 说明 模板 255469.png

Pārtikas un dzērienu

Vīna, stipro alkoholisko dzērienu un alus pulēšanas filtrēšana, pārtikas eļļu daļiņu atdalīšana, celulozes attīrīšana no ogļskābā, želatīnu šķembu noņemšana, šķidrais cukurs, bieza sulas, kukurūzas sīrupa pulēšana, cietes pārstrāde, piena pārstrāde un bezalkoholiskie dzērieni. Daudzi INOCO filtru maisiņi atbilst FDA un pat EEK pārtikas pārstrādes standartiem un var apmierināt šo ierīču unikālās un daudzveidīgās prasības.

产品 说明 模板 256007.png

Metālapstrāde

Hidrauliskās eļļas filtrēšana, pirmapstrādes sistēmu filtrēšana, dārgmetālu reģenerācija, metālapstrādes šķidrumi un zīmēšanas savienojumi. Daļas tīrīšanas mašīnas izmanto mūsu filtru maisus, lai samazinātu atlikušo netīrumu daļās.

产品 说明 模板 256358.png

Naftas ķīmijas produkti

Smērvielu eļļu filtrēšana, degvielas piedevas, uzlabota eļļas atdalīšana, amīnu šķīdumu filtrēšana, glikola šķidrumu filtrēšana, gāzu attīrīšanas procesi, destilācijas un krekinga procesi, amīnu mazgātāji, filtru nožogojumi, naftas urbšanas un inžekcijas šķidrumi.

产品 说明 模板 256762.png

Krāsa un laka

Aglomerātu noņemšana, krāsas koagulātu noņemšana, šķīdinātāju filtrēšana, uzglabāšanas piesārņotāju noņemšana, iepildīšanas līnijas un krāsu sajaukšanas līnijas, monomēra attīrīšana.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaceitiskie preparāti

Dārgu aktīvo sastāvdaļu atgūšana, katalizatora atjaunošana, aktīvās ogles attīrīšana un noņemšana, želatīnu, hormonu, vitamīnu ekstraktu filtrēšana, augu maisījumu pulēšana, proteīnu noņemšana no plazmas, fizioloģisko šķīdumu filtrēšana.

产品 说明 模板 257454.png

Sveķi, plastika, tintes un pārklājumi

Eļļas un polimēru filtrēšana, dispersijas, polimerizācijas sērijas, sveķu pārklājumi, plastmasu maisījumi, iespiedkrāsa, plastmasas apstrāde, papīra pārklājumi, augstas tīrības pakāpes tintes šķidrumu filtrēšana.

产品 说明 模板 257814.png

Ūdens attīrīšana

Labi ūdens filtrēšana, ūdens attīrīšanas iekārtas, nogulšņu noņemšana, cauruļvadu likvidēšana, smilšu un aļģu noņemšana no jūras ūdens, jonu apmaiņas sveķu reģenerācija, kalcija nogulšņu noņemšana, ūdens attīrīšanai izmantoto ķīmisko vielu filtrēšana, putekļu noņemšana no dzesēšanas torņu iekārtām. Virsmas ūdens filtrēšana ir vieta, kur tradicionāli dominē kasetņu filtrēšana. Tagad INOCO augstas veiktspējas filtru soma ar augstu efektivitāti un ilgu kalpošanas laiku ir rentabla alternatīva dārgām patronām.


Izmeklēšana