Nerūsējošā tērauda ūdens filtrs

1. nerūsējošā tērauda ūdens filtru, Introduction to ir moderna, efektīva un viegli izmantot automātisku filtrēšanas ierīce. Piemēram, rūpniecisko notekūdeņu filtrācijas cirkulējošo ūdeni, emulsijas reģenerācija, filtrācijas attieksmi pret naftas atkritumi, nepārtrauktās liešanas ūdens sistēmu metalurģijas...

Produkta detaļas

1. nerūsējošā tērauda ūdens filtrsIevads

Tā ir moderna, efektīva un viegli izmantot automātisku filtrēšanas ierīce. Piemēram, rūpniecības notekūdeņu filtrācijas cirkulējošo ūdeni, emulsijas reģenerācija, filtrācijas apstrāde, naftas atkritumi, ūdens sistēmas nepārtrauktās liešanas metalurģiskajā rūpniecībā, ūdens sistēmas domnu, ūdens ar augsta spiediena tīrīšanas sistēma ūdens.

image001(001)


2. darba princips

■ filtrācijas procesu

nefiltrētā šķidrums ietek elementa apakšējo filtru un iet caur filtra filtrējošo elementu no ārpuses uz iekšpusi. Pēc tam piemaisījumu būs ieslodzījuma elements atrodas ārpusē. Kā piemaisījumu, kas uzkrāta, filtra kūka tiks pakāpeniski veidojas. Kas varētu noņemt mazākas daļiņas.

■ procesu, atplūstošo

Mazgāšanas procesu atpakaļ tiek sākta kamēr filtrus sasniedz iestatījumu diferenciālo spiedienu vai laiku.

Diferenciālais spiediens raidītāja izejas diferenciālo spiedienu signāls sāk programmējams kontrolieris, PLC programma izvada signāla vārsta motors, un atverot novadventili, šķidruma apgrieztā plūstošs, un iet caur daļiņu filtru elementi, kūku uz elementa virsmas būs jātīra.

 

3. mūsu pakalpojumu

a.Provide tehniskajam projektam un risinājumus;

b.New augu uzbūves vadlīnijas;

c.Designing un ražošana, nestandarta iekārtu;

d.Professional tehniskā apmācība un norādījumi par vietā saskaņā ar līgumu;

e.Supply piederumi jebkurā laikā;

f.Tele tehniskās konsultācijas un pakalpojumi;

g.Other īpaša tehniskā dienesta saskaņā ar klienta prasībām.

image003Izmeklēšana