Nerūsējošā tērauda ūdens filtra korpusā

1. nerūsējošā tērauda ūdens filtra korpusā Introduction to sastāv no trīs daļām: soma, mājokļu, atbalstot grozu un filtrēšanas maisiņus. Saskaņā ar plūsmas ātrumu, var izmantot vairākus maisus maisā korpuss. Pirmkārt, šķidruma stājas dzīvokļu no ieplūdes, kas var novietot sānos vai uz augšu, un...

Produkta detaļas

1. nerūsējošā tērauda ūdens filtru mājokļu Ievads

Tā sastāv no trīs daļām: soma, mājokļu, atbalstot grozu un filtrēšanas maisiņus. Saskaņā ar plūsmas ātrumu, var izmantot vairākus maisus maisā korpuss. Pirmkārt, šķidruma stājas dzīvokļu no ieplūdes, kas var novietot sānos vai uz augšu, un tad ieplūst filtra maisu, kas ir gatavs ar grozu.


image001

2. pieteikums

a.Automatic sev tīrīšanas sietiņu var izmantot gandrīz visās rūpniecības, piemēram, ūdens apgāde, ūdens attīrītājs ūdens attīrīts sistēma, ūdens pretīgi, smarža no sālsūdens, ko izmanto dzesēšanai, apstrādi un uguns aizsardzības pakalpojumu. Šo filtru vadības sistēma var nodrošināt ūdens resursu ciklu un ietaupīt izmaksas.

b.This mehāniski tīra filtri tiek plaši izmantoti pārstrādes rūpniecība aizsargāt siltummaiņi, cauruļvadu sūknis, notekūdeņu attīrīšanas pārstrādes sistēma utt.

c. augstas plūsmas mehāniski iztīrīt filtrus var izmantot elektroenerģijas nozarē aizsargāt siltuma apmainītāji, cauruļvadu sūknis, ūdens smidzināšanas sprauslas, notekūdeņu pārstrādes sistēmas, utt.

 

3. mūsu pakalpojumu

a.We sniedz bezmaksas tehniskais dienests par krūmu filtru un pieteikumu jautājumiem.

b.Free uz vietas touring un ieviešana mūsu fabrikā.

c.We nodrošina procesa projektēšanas un pārbaudes par brīvu.

d.We nevar garantēt preču piegādi uz laiku.

visus pasūtījumus ar īpašu personai un glabā klientiem savlaicīgi informēts e.Close pēcpārbaudes.

f.All garantijas pārdošanas pieprasījums būs atbildējis 24 stundu laikā.

1

image003_03image003_04image003_05Izmeklēšana