Nerūsējošā tērauda sietiņš šķidruma

1. nerūsējošā tērauda sietiņš šķidruma ieviest nerūsējošā tērauda filtra ir plaši izmanto metalurģijā, ķīmijas, naftas, zāles, pārtiku, kalnrūpniecības, elektriskās strāvas un pilsētas Ūdensapgāde. Piemēram, rūpniecības notekūdeņu cirkulējošo filtrācijas ūdeni, reģenerācijas emulsijas, filtrācijas apstrāde...

Produkta detaļas

1. nerūsējošā tērauda sietiņš šķidruma Ievads

Nerūsējošā tērauda filtra ir plaši izmanto metalurģijā, ķīmijas, naftas, zāles, pārtiku, kalnrūpniecības, elektriskās strāvas un pilsētas Ūdensapgāde. Piemēram, rūpniecības notekūdeņu filtrācijas cirkulējošo ūdeni, emulsijas reģenerācija, filtrācijas apstrāde, naftas atkritumi, ūdens sistēmas nepārtrauktās liešanas metalurģiskajā rūpniecībā, ūdens sistēmas domnu, ūdens ar augsta spiediena tīrīšanas sistēma ūdens. Tā ir moderna, efektīva un viegli izmantot automātisku filtrēšanas ierīce.

image001(001)

2. mūsu priekšrocības

. īss piegādes laiks: ja vienā iepakojumā 15-20 dienas. Mēs arī akciju daži standarta izmēra caurules un stieņi, ja jums nepieciešams 3-5 gab., mēs varam piegādes drīz.

b. drošs iepakojums: pretkorozijas eļļu var izplatīties uz caurulēm un stieņi pirms nosūtīšanas, plastmasas vāciņi cauruļu galiem, lai aizsargātu virsmas iekšpusē, ar kartona caurules jāaizsargā katrā stienis. Beidzot iesaiņotiem ar peldspējīgu pakete vai koka šķirstiņš.

c. labākās garantijas pārdošanas pakalpojumus: vairāk nekā 60 % produktus pārdod Dienvidaustrumāzijā, Tuvajos Austrumos un Eiropā, un visiem produktiem, kas tiek uzskatītas par uzticamām ar iekšzemes un ārvalstu klientiem.

 

3. MŪSU PAKALPOJUMU

a.We nodrošina bezmaksas tehniskais dienests par AHU filtru

b.Free uz vietas touring un ieviešana mūsu ražotne

c.We nodrošina procesa projektēšanas un pārbaudes par brīvu

d.We var garantēt pēc laika paraugiem un preču piegāde

visus pasūtījumus ar īpašu personai un glabā klientiem savlaicīgi informēts e.Close pēcpārbaude

f.All garantijas pārdošanas pieprasījums būs atbildējis 24 stundu laikā

1

2

3Izmeklēšana