Nerūsējošā tērauda šķidrā filtru

1. nerūsējošā tērauda šķidrā filtru ieviest nerūsējošā tērauda filtrs tiek plaši izmantoti metalurģija, ķīmijas, naftas, zāles, pārtiku, kalnrūpniecības, elektriskās strāvas un pilsētas Ūdensapgāde. Piemēram, rūpniecības notekūdeņu cirkulējošo filtrācijas ūdeni, reģenerācijas emulsijas, filtrācijas apstrāde...

Produkta detaļas

1. nerūsējošā tērauda šķidrā filtru Ievads

Nerūsējošā tērauda filtra ir plaši izmanto metalurģijā, ķīmijas, naftas, zāles, pārtiku, kalnrūpniecības, elektriskās strāvas un pilsētas Ūdensapgāde. Piemēram, rūpniecības notekūdeņu filtrācijas cirkulējošo ūdeni, emulsijas reģenerācija, filtrācijas apstrāde, naftas atkritumi, ūdens sistēmas nepārtrauktās liešanas metalurģiskajā rūpniecībā, ūdens sistēmas domnu, ūdens ar augsta spiediena tīrīšanas sistēma ūdens. Tā ir moderna, efektīva un viegli izmantot automātisku filtrēšanas ierīce.


2. tehniskie parametri

image001

image002

 

3. sevis attīrīšanas filtrēšanas procesu

Ja ieplūdes un izplūdes cauruļvadu diferenciālais spiediens sasniedz uzrāda vērtību, filtru sāks tīrīšanas procesu. Kopumā pašattīrīšanās process ietver divas darbības: tiek atvērta novadventiļa stāvokļa; divi nerūsējošā tērauda sukas, ko piedzen ar motoru iekšā būs otu pie piemaisījumus, kas iekaroja acs un tad piemaisījumu tiks izvadīts no novadventiļa... Tīrīšanas process aizņem apmēram 15 līdz 60 sekundēm, kamēr šajā laikā visā filtrēšanas sistēmu neapstājas plūst un kontrolē vadības lodziņu.

Kontroles tips: tai ir trīs šo modeli laiku, diferenciālo spiedienu un PLC kontrolēt.

 

4. uzņēmuma atskaites punkti

1996 Wuxi Aochi filtrācijas iekārtas co., Ltd tika izveidota Wuxi, un kļuva pirmais uzņēmums OEM produktus ārvalstu kompānijai Wuxi.

2007 Wuxi Aochi pārstrukturēt un YNT noteica, kas ir jākoncentrējas uz ražošanas un pārdošanas filtri un filtru elementus.

2011 Nantong izveidots augs filtra elementu ražošanas bāzes.

2012. gada izveidota Furong augu projektēšana un ražošanas automātiska filtrēšanas sistēma.

2014 pārstrukturēti Guangzhou dingsuo, reģistrēts YNT anti-corrossion iekārtu corp.


image004

 


Izmeklēšana