Sanitārie šķidruma filtri Mikronu filtra maisiņš

Sanitāro šķidrumu filtru ieviešana INOCO SGD-03 sērijas sanitārā līmeņa filtru maisiņš ir pirmais un vienīgais veids pārtikas, dzērienu un farmācijas nozarē. Šo filtru maisiņu izmanto filtrēšanas šķidrumā, kas ir tieši vai netieši saistīts ar pārtikas pārstrādi. Tehniskie dati INOCO SGD-G2 ...

Produkta detaļas

Sanitāro šķidrumu filtru ieviešana

INOCO SGD-03 sērijas sanitārā līmeņa filtru maisiņš ir pirmais un vienīgais veids pārtikas, dzērienu un farmācijas nozarē. Šo filtru maisiņu izmanto filtrēšanas šķidrumā, kas ir tieši vai netieši saistīts ar pārtikas pārstrādi.

Tehniskie dati

INOCO SGD-G2 sērijas sanitārā filtra maiss ir apstiprināts lietošanai pārtikas un dzērienu rūpniecībā. Filtra maisa materiāls pilnībā atbilst pārtikas rūpniecības prasībām, tādēļ pārtikas lietošanas procesā tas neizdodas.
Filtra materiāla šķiedra nav viegli nokrist, samazina filtra ietekmes rezultātā iegūto šķiedru ietekmi.
Filtra maisa neatkarīga trešās puses sertifikācija atbilst EK un FDA standarta prasībām.
Daudzslāņu filtra maisiņš, visas metinātas konstrukcijas novērš noplūdi no adatas acīm.
Stingri kontrolētu ražošanu, lai novērstu sekundāro piesārņojumu ražošanā, uzglabāšanā un pārstrādē.
Atsevišķa iepakošana, lai novērstu piesārņojumu transportējot, uzglabājot un uzstādot.
Īpaši apstrādes un uzglabāšanas veidi, lai pēc iepakošanas netiktu piesārņoti. Sanitary filter bag.jpg

Mūsu priekšrocības

a. Plaša ražošanas pieredze: mēs esam specializējušies automātiskajā tīrīšanas filtrā, piemēram, suku filtram, skrāpju filtram, nerūsējošā tērauda ūdens filtra korpusam, aizmugures skalošanas filtram, maisa filtra korpusam un kārtridžu filtra korpusam ar 10 gadu pieredzi.

b. Pilnīgas ražošanas iekārtas suku filtram: kam ir precizitāte radiālā urbjmašīna, plākšņu locīšanas ruļļi, virpošanas darbagaldi, planieru tipa frēzmašīna, urbšanas un frēzēšanas mašīna, CNC plazmas griešanas mašīna, invertora impulsa argona loka metināšanas iekārta, invertora kušanas polāra gāzes ekranēta metināšanas iekārta, metināšana manipulators, Co2 gāzes ekranēts metināšanas mašīna, pašregulējams riteņu plaukts, braukšanas un citu modernu aprīkojumu.

c. Pārbaudes iekārtas suku pašattīrīšanas filtram: rentgenstaru detektors, elektriskā hidrauliskā testa sūknis, stiepšanas mašīna utt., Ja nepieciešams, var nosūtīt iekārtu kontu.

d. Mūsu tehniķi veiks regulāru tehnisko apkopi šīm iekārtām, lai garantētu, ka viņi strādā labi.

e. Augstas kvalitātes izejvielas: mēs galvenokārt izvēlamies izejvielas no liela tērauda rūpnīcas, piemēram, TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, kas ir labākais un lielākais izejvielu ražotājs Ķīnā.

f Stingras fiziskās / ķīmiskās pārbaudes procedūras: atbilst produkta projektēšanas un procesa prasībām, nodrošinot uzticamus testēšanas datus.

g. Īss piegādes laiks: ja ir vairāk nekā 10 komplekti, 50 dienas. Mēs arī iegādājamies dažu standarta izmēra suku pašattīrīšanas filtru, ja jums nepieciešams 3-5 gab., Mēs drīz varēsim piegādi.

h Droša iepakošana: koka izstrādājumu var izmantot, lai nofiksētu mūsu nerūsējošā tērauda ūdens filtra korpusu, visbeidzot iepako eksportējošajā koka korpusā, pārvadājuma zīme tiks iestatīta ārpus tā, lai norādītu saņēmēja piegādes informāciju.

i Labākais pēcpārdošanas pakalpojums: vairāk nekā 60% produktu tiek pārdoti Dienvidaustrumu Āzijā, Tuvajos Austrumos un Eiropā, un visiem produktiem uzticas vietējie un ārvalstu klienti.

Mūsu serviss

1. Mēs piedāvājam bezmaksas tehnisko apkalpošanu par suku filtru un lietojumprogrammu jautājumiem.

2.Free veikšanu uz vietas un mūsu rūpnīcas ieviešanu.

3. Mēs nodrošinām procesu izstrādi un validāciju bez maksas.

4. Mēs varam garantēt preču piegādi uz laiku.

5. Aizveriet visus pasūtījumus, ko veic īpaša persona, un informējiet klientus par savlaicīgu informēšanu.

6. Visu pēcpārdošanas pieprasījumu atbildēs 24 stundu laikā.

图片1.png

Tehnoloģijas priekšrocība

1. Mēs esam inovāciju virzošais uzņēmums, mums ir 13 patenti.

2. Mēs esam gatavi izstrādāt visus jaunos materiālus tikai tad, ja tas ir nepieciešams pieteikumā.

3. Visu mūsu tehnoloģisko inovāciju tikai viens mērķis --- vislabākā kvalitāte, pat tas nozīmē augstākas izmaksas un zemāku ražošanas apjomu.

FAQ

1. Kāds ir jūsu pasūtījuma minimālais daudzums, vai varat nosūtīt man paraugus?

A: Mūsu minimālais daudzums ir 1 komplekts, jo mūsu produkts ir mašīnu aprīkojums, jums ir grūti nosūtīt paraugus, tomēr mēs varam nosūtīt jums katalogu, ļoti laipni aicinām apmeklēt mūsu uzņēmumu.

2. Pēc pasūtījuma ievietošanas, vai jūs pašlaik organizēsiet mašīnas uzstādīšanu?

A: Visas mašīnas tiks pārbaudītas labi pirms piegādes, tāpēc gandrīz no tām varēs izmantot tieši, arī mūsu mašīna ir viegli uzstādāma, ja klientam ir nepieciešama mūsu palīdzība, mēs labprāt organizēsim instalāciju, bet visas izmaksas no jums tiks iekasēta.

3.Vai jūsu cena ir konkurētspējīga?

A: Tikai labas kvalitātes mašīnu mēs piegādājam. Protams, mēs sniegsim jums vislabāko rūpnīcas cenu, pamatojoties uz augstāko preci un pakalpojumu.

4.Kādi maksāšanas noteikumi jūs piekrītat?

A: T / T vai L / C vai West Union vai Moneygram vai Paypal, citi ir laipni gaidīti.

5.Kāda ir filtra piegādes laiks?

A: kopumā 35 dienas pēc iepriekšēja maksājuma, ja OEM, tas būs 40-45 dienas pēc iepriekšēja maksājuma, piegādes osta ir Šanhaja.

6.Kā ir jūsu preču kvalitāte?

A: Mēs sadarbojāmies ar daudziem pasaules klases uzņēmumiem, piemēram, Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung inženierija, BASF, Bayer, Worlypesons uc klientiem.

Mūsu produkti saņēma labu atbildi no mūsu klientiem.


图片6.png


Izmeklēšana