Ātrās atveres soma filtra korpusa eļļas attīrīšanas sistēmas

Ātrs atvērtā maisa filtra nodalījuma ievadīšana Viegli darboties, bagāžas filtram ir liels labums, piemērots augstas plūsmas un bieži mainīt filtra maisu tehnoloģiju, tas ir vispiemērotākais filtrs sērijveida ražošanas procesam un drošības filtrēšanai. Features 1.Most vienkārši vienkārši ...

Produkta detaļas

Ātrās atvēršanās soma filtru korpusa ievadīšana  

Viegli darboties, bagāžas filtram ir liels labums, piemērots augstas plūsmas un bieži mainīt filtra maisu tehnoloģiju, tas ir vispiemērotākais filtrs partijas ražošanas procesam un drošības filtrēšanai.

Iespējas

1.Vai vienkārša vienkārša un droša operētājsistēma, lai izmantotu, īss dīkstāves līdz īsāka, palielināt produktivitāti un samazināt ekspluatācijas izmaksas.
2. Trīspunktu spiediena gredzens, kas nodrošina labu blīvējumu starp filtru un filtra maisu, pievienotie instrumenti ļauj darboties ļoti viegli.
3.Spring palīgbalansēšanas mehānisms padara jumta svaru par vieglu kā neko, tikai ar roku viegli nospiežot un velciet, var atvērt jumtu vai uz leju.
4. Augstas kvalitātes O gredzena blīvējums nodrošina ērtu un uzticamu darbību.
5.Side un apakšējā ārā dizains nodrošina, ka šķidrums var būt pilnībā emisijas, tajā pašā laikā, izmantojot pieskārienu eksportu, lai izvēlētos.
6. Standarta režīms 2 ~ 24 maisiņam (1 # un 2 # maisiņi), lielākais maisu skaits ir 40 maisiņi.


Water filter  housing.jpg

Tehniskie dati

Ražošanas standarti:

GB150 "CS", ASME "U" zīmogs.

Darba spiediens:

0,6 MPa līdz 5,0 MPa.

Dizaina temperatūra:

0 ~ 80 ℃.

Piemērojamais datu nesējs:

ūdeni, ķimikālijas, gāzi uc, ieskaitot viegli uzliesmojošus un sprādzienbīstamus materiālus.

Piezīme. Spiediens un temperatūra ir atkarīga no filtra materiālu izturības un īpaša stāvokļa, lūdzu, konsultējieties ar mums


Modelis

Plūsmas ātrums (m2 / HF)

N1 / N2

φD

H1

H2

H3

B

SGD-K-1

160

4 "

558

926

508

1727

400

SGD-K-2

200

5 "

608

930

508

1727

425

SGD-K-3

240

6 "

658

935

508

1727

450

SGD-K-4

320

8 "

758

1016

482

2032

525

SGD-K-5

400

10 "

958

1102

483

2266

600

SGD-K-6

480

10 "

1008

1102

483

2266

625


Pieteikums

产品 说明 模板 254114.png

Automobiļi

Iepriekšējās apstrādes vannas filtrēšana, E-Coat filtrēšana, virsmas pārklājums un pārklājums, gruntskrāsas, krāsu gredzenu līniju filtri, detaļu tīrīšanas šķidrumi, zīmēšanas savienojumi, smērvielas, metālapstrādes šķidrumi un sūkņa ieplūdes filtri.

产品 说明 模板 254459.png

Ķīmiskā viela

Katalizatora atveseļošana, cauruļu skalas noņemšana, ūdens procesa šķidrumu, sārmu, skābju un šķīdinātāju pulēšana, emulsiju un dispersiju filtrēšana, gēla noņemšana no sveķiem. Aktīvās ogles vai katalizatora noņemšana smalkās ķīmiskās rūpniecības nozarēs ir tipisks piemērs tam, ka ķīmiskajā pārstrādē ir vajadzīga prasīga pielietošana. INOCO filtru maisiņi atbilst šīm pielietojuma prasībām attiecībā uz augstu filtrēšanas efektivitāti, apvienojumā ar ilgu kalpošanas laiku un uzticamību.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Vafeļu un mikroshēmu apstrāde, elektroniskās kodināšanas vannas, fotoķīmiskā pulēšana un tīra ūdens filtrēšana un dažādu membrānfiltrēšanas procesu prefiltrācija, lai uzlabotu to rentabilitāti. INOCO filtru maisiņi demonstrē nepieciešamo tīrību, efektivitāti un konsekventu veiktspēju.

产品 说明 模板 255469.png

Pārtikas un dzērienu

Vīna, stipro alkoholisko dzērienu un alus pulēšanas filtrēšana, pārtikas eļļu daļiņu atdalīšana, celulozes attīrīšana no ogļskābā, želatīnu šķembu noņemšana, šķidrais cukurs, bieza sulas, kukurūzas sīrupa pulēšana, cietes pārstrāde, piena pārstrāde un bezalkoholiskie dzērieni. Daudzi INOCO filtru maisiņi atbilst FDA un pat EEK pārtikas pārstrādes standartiem un var apmierināt šo ierīču unikālās un daudzveidīgās prasības.

产品 说明 模板 256007.png

Metālapstrāde

Hidrauliskās eļļas filtrēšana, pirmapstrādes sistēmu filtrēšana, dārgmetālu reģenerācija, metālapstrādes šķidrumi un zīmēšanas savienojumi. Daļas tīrīšanas mašīnas izmanto mūsu filtru maisus, lai samazinātu atlikušo netīrumu daļās.

产品 说明 模板 256358.png

Naftas ķīmijas produkti

Smērvielu eļļu filtrēšana, degvielas piedevas, uzlabota eļļas atdalīšana, amīnu šķīdumu filtrēšana, glikola šķidrumu filtrēšana, gāzu attīrīšanas procesi, destilācijas un krekinga procesi, amīnu mazgātāji, filtru nožogojumi, naftas urbšanas un inžekcijas šķidrumi.

产品 说明 模板 256762.png

Krāsa un laka

Aglomerātu noņemšana, krāsas koagulātu noņemšana, šķīdinātāju filtrēšana, uzglabāšanas piesārņotāju noņemšana, iepildīšanas līnijas un krāsu sajaukšanas līnijas, monomēra attīrīšana.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaceitiskie preparāti

Dārgu aktīvo sastāvdaļu atgūšana, katalizatora atjaunošana, aktīvās ogles attīrīšana un noņemšana, želatīnu, hormonu, vitamīnu ekstraktu filtrēšana, augu maisījumu pulēšana, proteīnu noņemšana no plazmas, fizioloģisko šķīdumu filtrēšana.

产品 说明 模板 257454.png

Sveķi, plastika, tintes un pārklājumi

Eļļas un polimēru filtrēšana, dispersijas, polimerizācijas sērijas, sveķu pārklājumi, plastmasu maisījumi, iespiedkrāsa, plastmasas apstrāde, papīra pārklājumi, augstas tīrības pakāpes tintes šķidrumu filtrēšana.

产品 说明 模板 257814.png

Ūdens attīrīšana

Labi ūdens filtrēšana, ūdens attīrīšanas iekārtas, nogulšņu noņemšana, cauruļvadu likvidēšana, smilšu un aļģu noņemšana no jūras ūdens, jonu apmaiņas sveķu reģenerācija, kalcija nogulšņu noņemšana, ūdens attīrīšanai izmantoto ķīmisko vielu filtrēšana, putekļu noņemšana no dzesēšanas torņu iekārtām. Virsmas ūdens filtrēšana ir vieta, kur tradicionāli dominē kasetņu filtrēšana. Tagad INOCO augstas veiktspējas filtru soma ar augstu efektivitāti un ilgu kalpošanas laiku ir rentabla alternatīva dārgām patronām.

FAQ  

1. Vai esat ražotājs, tirdzniecības uzņēmums vai trešā puse?
A: Mēs esam ražotājs, un mēs esam izveidojuši savu uzņēmumu kopš 2007. gada.
2. Kur atrodas jūsu rūpnīca?
A: Mūsu rūpnīcas adrese ir: Nr.58 Rongxing 3. Road, Furong rūpniecības parks, Wuxi city, Jiangsu province, China.
3. Kāds ir jūsu mašīnas piegādes laiks?
A: Kopumā mūsu mašīnas piegādes laiks ir apmēram 30 dienas, pielāgota mašīna tiks piegādāta kā sarunas ar mūsu klientiem. 4. Kad pasūtīsim pasūtījumu, vai jūs pašlaik organizēsiet ierīces uzstādīšanu?
A: Visas mašīnas tiks pārbaudītas labi pirms piegādes, tāpēc gandrīz no tām varēs izmantot tieši, arī mūsu mašīna ir viegli uzstādāma, ja klientam ir nepieciešama mūsu palīdzība, mēs labprāt organizēsim instalāciju, bet visas izmaksas no jums tiks iekasēta.
5.Kā ir jūsu cenu līmenis?
A: rūpnīcas tiešā pārdošana, mums ir viss ražošanas līnijas darba process no standarta produktu OEM daļas.
6. Kāds aprīkojums jums ir par NDT pārbaudi?
A: Mums ir ultraskaņas bojājumu detektors, avatīvs miniatūrs magnētiskais sprādzju detektors, magnētiskā detektors un iespiešanās detektors.


图片6.png

Izmeklēšana