Cauruļvada grozu filtri

1. cauruļvads grozu filtrus Ievads INOCO cauruļvada grozu sietiņu var acīmredzot paplašināt galveno iekārtu ekspluatācijas, darbības efektivitātes uzlabošanai un izvairītos no dārgas sistēmas dīkstāves. INOBS filtrs darbojas arī kā arī tiešo lielu daļiņu filtrs. Metāla filtrs grozu...

Produkta detaļas

1. cauruļvads grozu filtrus Ievads

Acīmredzot INOCO cauruļvada grozu sietiņu var paplašināt galveno iekārtu ekspluatācijas, darbības efektivitātes uzlabošanai un izvairītos no dārgas sistēmas dīkstāves. INOBS filtrs darbojas arī kā arī tiešo lielu daļiņu filtrs. Metāla filtra grozs ir atkārtoti pēc tīrīšanas un izmaksu mazāk filtra plašsaziņas līdzekļu patēriņš.

image001


2. līdzekļi

Piemērojami šķidrumus: plašs lietojums, visi šķidrumi, kas satur lielām daļiņām.
Filtrācijas funkcija: noņemt lielām daļiņām; šķidrumu attīra, aizsargāt atslēgas aprīkojumu.
Filtrācijas veids: particlefiltration, filtru ar atkārtoti izmantojamu filtrēšanas plašsaziņas līdzekļos, kas paredz manuālo periodiskas Nomaiņa.

INOBS filtram var ieinstalēt cauruļvadus no 1 48 collas. Standarta projektētais spiediens ir 0.6MPa un 1.0MPa.Higher Custom-Made projektētais spiediens ir pieejams.


3. uzņēmuma atskaites punkti

1996 Wuxi Aochi filtrācijas iekārtas co., Ltd tika izveidota Wuxi, un kļuva pirmais uzņēmums OEM produktus ārvalstu kompānijai Wuxi.

2007 Wuxi Aochi pārstrukturēt un YNT noteica, kas ir jākoncentrējas uz ražošanas un pārdošanas filtri un filtru elementus.

2011 Nantong izveidots augs filtra elementu ražošanas bāzes.

2012. gada izveidota Furong augu projektēšana un ražošanas automātiska filtrēšanas sistēma.

2014 pārstrukturēti Guangzhou dingsuo, reģistrēts YNT anti-corrossion iekārtu corp.

image003_01image003_02Izmeklēšana