Lielo filtru maisiņu filtrs

Lielu filtru maisiņu ieviešana Liela filtra soma SGD-01D sērijai satur daudz filtrācijas vietas un piemaisījumu uzglabāšanas jaudu. Esošā maisa filtra sistēma var izmantot šo sērijas filtra maisu. Tas var ne tikai pagarināt filtra maisiņa kalpošanas laiku, bet arī samazināt rezerves frekvenci.

Produkta detaļas

Lielu filtru somu ievads

SGD-01D sērijas lielais filtru maisiņš ar daudzām filtrācijas zonām un piemaisījumu uzglabāšanas jaudu. Esošā maisa filtra sistēma var izmantot šo sērijas filtra maisu. Tas var ne tikai pagarināt filtra maisiņu kalpošanas laiku, bet arī samazināt nomainīšanas biežumu, kā arī samazināt dīkstāves un aizstāšanas izmaksas. Izmantojot liela plūsmas filtra maisu, klienti var izmantot mazāku filtru, lai apmierinātu lielas plūsmas filtrēšanas prasības, kas samazina filtrēšanas izmaksas.


Dvantages

Piemaisījumu uzglabāšanas ietilpība ir 1,8 reizes lielāka par tradicionālo 2 # filtra maisu, ietaupot ieguldījumus un izmantojot izmaksas.
Izskats ir vienāds ar starptautisko standarta filtru maisiņu, to var viegli pārveidot uz SGD-G5 sērijas liela plūsmas filtra maisu.
Izmantojiet patentu Sync-Ring ™ sērijas filtra maisu gredzenu, ar ideālu blīvēšanas efektu un ērtu uzstādīšanu.
Atbalsta grozs ir izgājis cauri destruktīvā spiediena pārbaudei, augsta izturība un augsta drošība.
Ar SGD-G5 sērijas liela plūsmas filtra maisa instalācijas kronšteinu nomaiņa būs ātrāka nekā standarta filtra maiss, kas ir 30 sekunžu laikā.

Tehniskie dati

Filtrēšanas precizitāte (μm): 1/5/10/25/50/75/100/150/200
Filtra maisa materiāls: PP, PE, NYLON
Darba temperatūra: PP <80 ℃,="" pe=""><140 ℃,="" nylon=""><150>
Maksimālais nomaiņas spiediena spiediens: 0,5-1 kg / cm2 (saskaņā ar dažādu viskozitāti)
Filtra maisa izmērs (collas): diametrs 7, garums 28
Maksimālā plūsma (ūdens): 20-45 m3 / h

200 mikronu filtrs bag.jpg

Pieteikums

产品 说明 模板 254114.png

Automobiļi

Iepriekšējās apstrādes vannas filtrēšana, E-Coat filtrēšana, virsmas pārklājums un pārklājums, gruntskrāsas, krāsu gredzenu līniju filtri, detaļu tīrīšanas šķidrumi, zīmēšanas savienojumi, smērvielas, metālapstrādes šķidrumi un sūkņa ieplūdes filtri.

产品 说明 模板 254459.png

Ķīmiskā viela

Katalizatora atveseļošana, cauruļu skalas noņemšana, ūdens procesa šķidrumu, sārmu, skābju un šķīdinātāju pulēšana, emulsiju un dispersiju filtrēšana, gēla noņemšana no sveķiem. Aktīvās ogles vai katalizatora noņemšana smalkās ķīmiskās rūpniecības nozarēs ir tipisks piemērs tam, ka ķīmiskajā pārstrādē ir vajadzīga prasīga pielietošana. INOCO filtru maisiņi atbilst šīm pielietojuma prasībām attiecībā uz augstu filtrēšanas efektivitāti, apvienojumā ar ilgu kalpošanas laiku un uzticamību.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Vafeļu un mikroshēmu apstrāde, elektroniskās sintētiskās vannas, fotoķīmiskā pulēšana un augsta ūdens filtrēšana un dažādu membrānfiltrēšanas procesu prefiltrēšana, lai uzlabotu to rentabilitāti. INOCO filtru maisiņi demonstrē nepieciešamo tīrību, efektivitāti un konsekventu veiktspēju.

产品 说明 模板 255469.png

Pārtikas un dzērienu

Vīna, stipro alkoholisko dzērienu un alus pulēšanas filtrēšana, pārtikas eļļu daļiņu atdalīšana, celulozes attīrīšana no ogļskābā, želatīnu šķembu noņemšana, šķidrais cukurs, bieza sulas, kukurūzas sīrupa pulēšana, cietes pārstrāde, piena pārstrāde un bezalkoholiskie dzērieni. Daudzi INOCO filtru maisiņi atbilst FDA un pat EEK pārtikas pārstrādes standartiem un var apmierināt šo ierīču unikālās un daudzveidīgās prasības.

产品 说明 模板 256007.png

Metālapstrāde

Hidrauliskās eļļas filtrēšana, pirmapstrādes sistēmu filtrēšana, dārgmetālu reģenerācija, metālapstrādes šķidrumi un zīmēšanas savienojumi. Daļas tīrīšanas mašīnas izmanto mūsu filtru maisus, lai samazinātu atlikušo netīrumu daļās.

产品 说明 模板 256358.png

Naftas ķīmijas produkti

Smērvielu eļļu filtrēšana, degvielas piedevas, uzlabota eļļas atdalīšana, amīnu šķīdumu filtrēšana, glikola šķidrumu filtrēšana, gāzu attīrīšanas procesi, destilācijas un krekinga procesi, amīnu mazgātāji, filtru nožogojumi, naftas urbšanas un inžekcijas šķidrumi.

产品 说明 模板 256762.png

Krāsa un laka

Aglomerātu noņemšana, krāsas koagulātu noņemšana, šķīdinātāju filtrēšana, uzglabāšanas piesārņotāju noņemšana, iepildīšanas līnijas un krāsu sajaukšanas līnijas, monomēra attīrīšana.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaceitiskie preparāti

Dārgu aktīvo sastāvdaļu atgūšana, katalizatora atjaunošana, aktīvās ogles attīrīšana un noņemšana, želatīnu, hormonu, vitamīnu ekstraktu filtrēšana, augu maisījumu pulēšana, proteīnu noņemšana no plazmas, fizioloģisko šķīdumu filtrēšana.

产品 说明 模板 257454.png

Sveķi, plastika, tintes un pārklājumi

Eļļas un polimēru filtrēšana, dispersijas, polimerizācijas sērijas, sveķu pārklājumi, plastmasu maisījumi, iespiedkrāsa, plastmasas apstrāde, papīra pārklājumi, augstas tīrības pakāpes tintes šķidrumu filtrēšana.

产品 说明 模板 257814.png

Ūdens attīrīšana

Labi ūdens filtrēšana, ūdens attīrīšanas iekārtas, nogulšņu noņemšana, cauruļvadu likvidēšana, smilšu un aļģu noņemšana no jūras ūdens, jonu apmaiņas sveķu reģenerācija, kalcija nogulšņu noņemšana, ūdens attīrīšanai izmantoto ķīmisko vielu filtrēšana, putekļu noņemšana no dzesēšanas torņu iekārtām. Virsmas ūdens filtrēšana ir vieta, kur tradicionāli dominē kasetņu filtrēšana. Tagad INOCO augstas veiktspējas filtru soma ar augstu efektivitāti un ilgu kalpošanas laiku ir rentabla alternatīva dārgām patronām.


Mūsu serviss

Ø nodrošināt tehnisko dizainu un risinājumus;

Ø nestandarta iekārtu projektēšana un izgatavošana;

Ø Profesionāla tehniskā apmācība un norādījumi uz vietas saskaņā ar līgumu;

Ø Piegādes piederumus jebkurā laikā;

Ø Cits īpašs tehniskais dienests atbilstoši klienta prasībām.

图片1.png

Kvalitātes nodrošināšana

1. Stingrs līguma audits invloved visas nodaļas, lai nodrošinātu iespējamību katram pasūtījumam.

2.Procesa izstrāde un apstiprināšana pirms masas produkcijas.

Stingri kontrolē visus neapstrādātus un palīgmateriālus. Visas izejvielas sasniedz pasaules līmeņa augsto līmeni.

3. Visu procesu pārbaudes uz vietas, inspekcijas ieraksts tiek izsekots 3 gadiem.

4. Visi inspektori ir kvalificēti ar starptautiskiem sertifikātiem.

5.Qualified WPS un profesionālie metinātāji garantē metināšanas kvalitāti.

6.100% gatavo kātu pārbaude pirms sūtījuma.

7.Advanced un pilnīga testēšanas un pārbaudes iekārtas: NDT, metāla mikroskops, trieciena testeris, cietības testeris ...

8. Regulāra apmācība inspekcijas personālam.

FAQ

1. Kā es varu nokļūt jūsu rūpnīcā?

A: Mūsu rūpnīca atrodas netālu no Šanhajas lidostas, un mēs varam nokļūt lidostā.

2. Vai mašīna var tikt pielāgota atbilstoši mūsu vajadzībām, piemēram, mūsu logotipam?

A: Protams, mūsu mašīnu var pielāgot pēc vajadzības, ir pieejams arī logotipa uzlikšana.

3. Pēc pasūtījuma ievietošanas, vai jūs pašlaik organizēsiet mašīnas uzstādīšanu?

A: Visas mašīnas tiks pārbaudītas labi pirms piegādes, tāpēc gandrīz no tām varēs izmantot tieši, arī mūsu mašīna ir viegli uzstādāma, ja klientam ir nepieciešama mūsu palīdzība, mēs labprāt organizēsim instalāciju, bet visas izmaksas no jums tiks iekasēta.


Izmeklēšana