Dupleksa Bag filtra Bag filtrācijas iekārtas

Dupleksa soma filtra Ievads INOCO D dupleksa soma filtrs ir filtra sistēmas izmantošana divi komplekti soma filtrus, lai sasniegtu sekas, viens darbs, viens gaidīšanas režīmā vai divas filtru ir gan darbā. Tas ir viegli uzstādīt un tīras un lielākiem filtra apgabalā būs vairāk netīrās summa, jo ilgāks darba laiks...

Produkta detaļas

Dupleksa soma filtrsIevads

INOCO-D dupleksa soma filtrs ir filtra sistēmas izmantošana divi komplekti soma filtrus, lai sasniegtu sekas, viens darbs, viens gaidīšanas režīmā vai divas filtru ir gan darbā. Tas ir viegli uzstādīt un tīras un lielāku filtra apgabalā būs vairāk netīrās summa, jo ilgāks darba laiks un tīru reizes mazāk.

Saprātīgu struktūra, klāj mazi telpu mazas, labu sablīvēšanās, liela plūsma spējas vienkāršu darbību, iekšpusē un ārpus filtra ārstēšana ir smilšu spridzināšanas vai pulēšanas apstrādi, tā virsma ir gluda un labu virszemes sniegumu.


Tehniskie dati

Materiāls: CS, SS304, SS316L, Padomes dokuments izklāta PO, Padomes dokuments izklāta PTFE

Filtrētu precizitāte: 2-100mesh

Darba temperatūra: 0 500℃

Darba spiediens: 0-20 Mpa

Noformēt kods: H21637-1991, ASME VIII

Izvēlieties opciju

Regulējams filtra kāju

Apkures jaka

Augstā temperatūrā un augsta spiediena dizains

                                                              

 Pieteikums

 

 

 

产品说明模板 254114.png

 

Automobiļu

Filtrācijas vietējās vanna, filtrācijas E mētelis, mētelis un clearcoat, primer, krāsas gredzenu cauruļvada filtros, daļas tīrīšanas šķidrumi, zīmēšanas savienojumi, smērvielām, metāla darba šķidrumus un sūkņa ieplūdes filtru.

 

 

 

产品说明模板 254459.png

 

Ķīmiskās vielas

Katalizatoru reģenerācija, cauruļu noņemšanas mēroga, pulēšanas procesu ūdeni saturoši šķidrumi, sārmiem, skābēm un šķīdinātāji, filtrācijas un emulsijas dispersijas, gēla noņemšanas no sveķiem. Aktivētā ogle vai katalizatora noņemšanas smalkas ķīmiskās rūpniecības ir tipisks piemērs stingras piemērošanas ķīmisko apstrādi. INOCO filtrēšanas maisiņus atbilst šiem pieteikuma prasībām augsta filtrēšanas efektivitāte kopā ar ilgu kalpošanas laiku un uzticamība.

 

 

 

产品说明模板 255038.png

 

Elektronika

Vafele un šķembu apstrādei, elektronisko kodināšanas pirtis, foto- ķīmiskās pulēšana un highpurity ūdens filtrācijas un dažādiem membrānas filtrācijas procesus, lai uzlabotu to izmaksu efektivitātes prefiltration. INOCO filtrēšanas maisiņus pierādītu vajadzīgo tīrību, efektivitāti un noturīgu.

 

 

 

产品说明模板 255469.png

 

Pārtikas un dzērienu

Pulēšana, filtrējot vīnu, stipro alkoholisko dzērienu un alus, daļiņas no pārtikas eļļu, carbon black no celulozes, gļotu noņemšanas želatīnu, šķidro cukuru, biezu sulu, izņemšanu izņemšanu kukurūzas sīrups pulēšana, cietes pārstrādi, piena pārstrādes un bezalkoholiskajiem dzērieniem. Daudzi INOCO filtrēšanas maisiņus atbilst FDA un pat EEK pārtikas pārstrādes standartiem un var atbilst šiem pieteikumiem unikālas un dažādas prasības.

 

 

 

产品说明模板 256007.png

 

Metālapstrāde

Hidraulikas eļļas filtrēšanas, vietējās sistēmas filtrācijas, dārgmetālu atgūšanas, metāla darba šķidrumus un zīmēšanas savienojumi. Tīrīšanas mašīnas daļām izmantot mūsu filtrēšanas maisiņus samazinot atlikušā netīrumi uz daļām.

 

 

 

产品说明模板 256358.png

 

Petroķimikāliju

Filtrācijas smēreļļas, eļļas, degvielas piedevām, uzlabotas eļļas reģenerāciju, filtrācijas amīns risinājumus, filtrācijas un glikola šķidrumi, gāzes attīrīšanas procesiem, destilācijas un krekinga procesi, amīnu paplāksnes, piekrastē filtrēšanas stacijas, naftas urbšanas un injekcijas šķidrumos.

 

 

 

产品说明模板 256762.png

 

Krāsas un lakas

Aglomerātu noņemšanu, krāsas noņemšanas koagulē šķīdinātāja filtrēšanas, atdalīšanas piesārņojošo vielu uzglabāšanas, iepildīšanas līnijas un krāsu sajaukšanas līnijas, monomēra attīrīšanas.

 

 

 

产品说明模板 257071.png

 

Farmaceitiskā

Atgūšana ir dārga aktīvās sastāvdaļas, katalizators, re covery, aktīvās ogles attīrīšanas un izraidīšanu, filtrācijas želatīnu, hormoni, vitamīns ekstrakti, pulēšana augu maisījumu, plazmas olbaltumvielu noņēma, filtrācijas sāls šķīdumi.

 

 

 

产品说明模板 257454.png

 

Sveķi, plastmasu, tintes un pārklājumi

Eļļas un polimēru filtrācijas, dispersijas, polimerizācija partijām, sveķus var pārklājumi, plastmasas maisījumiem, tintes druka, plastmasas apstrādes, papīra pārklājumi, augstas tīrības pakāpes tintes šķidruma filtrācijas.

 

 

 

产品说明模板 257814.png

 

Notekūdeņu attīrīšana

Arī ūdens filtrācijas, ūdens attīrīšanas iekārtas, sanesas noņemšanas, cauruļu skalas izraidīšanu, smiltis un aļģu izņemšana no jūras ūdens, jonu apmaiņas sveķu reģenerācijas, kalcija noguldījuma izņemšanas, filtrācijas ķimikālijas, ko izmanto ūdens attīrīšanai, putekļu noņemšanas no dzesēšanas tornis instalēt kumi. Virszemes ūdeņu filtrācijas ir tradicionāli dominē kasetņu filtrācijas zona. Tagad, augstas efektivitātes un ilgu mūžu INOCO augstas veiktspējas filtra somas ir rentablu alternatīvu dārgu kārtridži.


Mūsu pakalpojumu

Ø sniegt tehnisko projektēšanu un risinājumus;

Ø jauns augu uzbūves vadlīnijas;

Ø projektēšana un ražošana, nestandarta iekārtu;

Ø profesionāli tehnisko apmācību un norādījumus uz vietas saskaņā ar līgumu;

Ø piegādes piederumi jebkurā laikā;

Ø. Tele-tehniskās konsultācijas un pakalpojumi;

Ø citu īpašu tehnisku pakalpojumu saskaņā ar klienta prasībām.

Priekšrocības

■sucking filtrs var aprīkot ar dažādām summa elementi sniegt maksimālu filtrēšanas apgabalā katra filtra korpusā pieteikumu ir mazākais spiediena zudums, strādājot.

■Super augstas plūsmas ātruma.

■Rigid filtra elements un dažādas iespējas.

■Fully mehāniskā sevi tīrīšanu, tas ir automātisko filtru.

■Simple, uzticamu un ekonomisku.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

1. kur atrodas jūsu rūpnīcas?

A: mūsu rūpnīcas adrese ir: No.58 Rongxing 3rd Road, Furong industriālais parks, Wuxi city, Jiangsu province, China.

2. Kādus kvalitātes līmenis ir jūsu produktu?

A: mēs esam ieguvuši CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME līdz šim sertifikātam.

3. mašīna ir pielāgojami kā mūsu vajadzību, piemēram, nodot mūsu logo?

A: protams, mūsu mašīna var pielāgot, kā jūsu vajadzību, ieslēdzu savu logo ir pieejams arī.

4. maijā es zinu, kurā maksājums tiks pieņemts jūsu uzņēmums?

A: tik tālu 100%T/T pirms nosūtīšanas, un 30 % noguldījumu maksā T T līdzsvarotu apmaksā l/c ir pieejami.


图片6.png

Izmeklēšana