Automātiskais skalošanas filtra sveču filtrs

C une filtru (modelis: INOCO-DS-A7) ieviešana Sveču filtrs, tāpat kā visi spiediena filtri, var tikt novērots procesa līnijās, kurās tiek apstrādāts titāna dioksīds, dūmgāzes, sāls šķīdums, sarkanie dubļi, porcelāna māls, smalkās ķīmiskās vielas un daudzi citi kas prasa efektīvu zemu mitruma kūku ...

Produkta detaļas

C unle filtru (modelis: INOCO-DS-A7) ieviešana  

Svaigu filtru, tāpat kā visus spiediena filtrus, var redzēt procesa līnijās ar titāna dioksīdu, dūmgāzēm, sāls šķīdumu, sarkanajiem dubļiem, porcelāna māliem, smalkām ķīmiskām vielām un daudzām citām lietojumprogrammām, kurām nepieciešama efektīva zemu mitruma kūku filtrēšana vai augsta pulēšanas pakāpe .Slodzes filtri tiek izmantoti arī sabiezināšanai, lai iegūtu koncentrētu šļakatām vircu, daļēji izdalot šķidrās fāzes kā filtrātu. Šis darbības režīms ir iespējams, jo sveču filtri var darboties ļoti īsos cikla laikos, izmantojot augstu filtrēšanas ātrumu, kamēr kūkas joprojām ir plānas. Viena no sveces filtru iezīmēm, ko izmanto sabiezēšanai, ir to skaidrs filtrāts, jo gravitācijas biezinātāji pēc analoģijas rada pārplūdi, kas vienmēr satur noteiktu daudzumu smalku suspendēto vielu.

Darba princips

Filtrēšanas laikā, kas notiek spiedientvertnē, šķidrumu nospiež no ārpuses caur filtra barotni. Cietais savienojums uz tās virsmas un vienota kūka. Kūka paliek pie filtra elementiem to ieliektā izliektā profila dēļ un nepārtraukti uzturēta spiediena starpība. Kad spiediena kritums iestatītajam vārstam, ieplūdes un izplūdes vārsts izslēdzas. Saspiestā gaisa plūsma filtru un sausa filtra kūka, apstrādājot pretēji skalošanai, daļiņu noņems un filtra elementu var atjaunot.

Vēl viena sveces filtru iezīme ir tādu elementu cilindriska forma, kas saglabā izveidoto kūku. Šī forma, nevis plāksne, lapiņa vai filtru preses, palielina filtrēšanas laukumu, jo kūkas kļūst biezākas un zināmā mērā kompensē filtrēšanas ātruma samazināšanos.

Sveces filtri ir ļoti piemēroti, lai apstrādātu uzliesmojošus, toksiskus un kodīgus materiālus, jo tie ir autoklavēti un paredzēti bīstamām vidēm, kad ir nepieciešams augsts spiediens un droša darbība. Tāpat, tos var viegli apvilkt ar apvalku, ja karstā vai aukstā temperatūra ir jāsaglabā. Šie elementi nav iespējami uz filtra preses, kuru dēļ plāksnes jāatver atmosfērā ar vienu, lai katra cikla beigās nodrošinātu izliešanu kūkā.

Sveces filtri ir pieejami visos izmēros, un lielākiem veidiem var būt platība 200 m2 un 250 vai vairāk filtra elementu, kas uzstādīti 2,5 līdz 3,0 metru diametra traukos. Darba spiediena diapazons ir diezgan plašs, bet lielākā daļa sveču filtru darbojas ar spiedienu 6 bāri. Var izmantot filtru 1 mikronu priekšfiltra svecei.

Priekšrocības

■ Lieliska kūka izlāde.

■ Pielāgo vieglai sabiezēšanai.

■ minimālā grīdas platība.

■ Mehāniski vienkāršs, jo nav sarežģītu blīvēšanas dziedzeru vai gultņu.

■ mitra un sausa novadīšana

■ Filtrētās cietās vielas tiek atūdeņotas un izvadītas ar gāzes atplūdēm, reakcijas nolūkā var izmantot filtrējošo kūku.

■ nepārtraukta sabiezēšana

■ Šis filtra tips ļauj nepārtraukti filtrēt, nepārtraucot plūsmu; cietā viela tiek izskalota atpakaļ šķidrumā un izdalīta vircas formā, šis filtrācijas process galvenokārt attiecas uz procesiem, kuros nepieciešama nepārtrauktā plūsma.

■ Svece filtru dizains, kas ir izstrādāts, lai atbilstu augstajiem farmācijas un biotehnoloģijas nozares ražošanas standartiem. Virsmas apdare un iekšējo konstrukciju konstrukcija ļauj efektīvi iztīrīt visas detaļas, kas nonāk saskarē ar produktu.

Šī filtra sistēma ir sekmīgi izmantota šajos laukos.

■ titāna dioksīds ■ Katalizatora noņemšana
■ Pašreizējā valde ■ fosfāts
■ Viskozes šķiedra ■ aktīvā ogle
■ niķeļa ražošana ■ Zeolīta ražošana
■ Degvielas gāzu desulfurizācija ■ Ēteriskās eļļas ražošana
■ notekūdeņu attīrīšana ■ hlora sārmu ražošana
■ sveķi ■ poliols
■ PVC ražošana

■ gāzu desulfurizācija


Pēc pārdošanas

Inoco nodrošina kvalitatīvu, specializētu un savlaicīgu apkalpošanu. Mēs varam nodrošināt visus nepieciešamos projekta tehniskos datus, rasējumu, produktu aprakstus, ražošanas progresu un ITP.

FAQ

1. Vai esat ražotājs, tirdzniecības uzņēmums vai trešā puse?

A: Mēs esam ražotājs, un mēs esam izveidojuši savu uzņēmumu kopš 2007. gada.

2. Kāds ir jūsu minimālais pasūtījuma daudzums, vai jūs varat nosūtīt man paraugus?

A: Mūsu minimālais daudzums ir 1 komplekts, jo mūsu produkts ir mašīnu aprīkojums, jums ir grūti nosūtīt paraugus, tomēr mēs varam nosūtīt jums katalogu, ļoti laipni aicinām apmeklēt mūsu uzņēmumu.

3. Kura kvalitāte ir jūsu produkti?

A: Līdz šim esam ieguvuši CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME sertifikātu.

4. Tā kā kuģošanas laikam būs nepieciešams ilgs laiks, kā jūs varat pārliecināties, ka mašīna nebūs salauzta?

A: Mūsu mašīnai ir iesaiņota plēve, lai pārliecinātos, ka mašīna var nonākt mūsu klientiem vienmērīgi, mēs izmantosim tērauda stiepli, lai nofiksētu mašīnu ar konteineru.

5. Kad mēs pasūtāmies, vai jūs pašlaik organizēsiet mašīnas uzstādīšanu?

A: Visas mašīnas tiks pārbaudītas labi pirms piegādes, tāpēc gandrīz no tām varēs izmantot tieši, arī mūsu mašīna ir viegli uzstādāma, ja klientam ir nepieciešama mūsu palīdzība, mēs labprāt organizēsim instalāciju, bet visas izmaksas no jums tiks iekasēta.

6. Kā es varu saņemt pēcpakalpojumu?

A: Mēs nosūtīsim jums rezerves daļas bez maksas, ja rodas problēmas, ko rada mūsu. Ja tas ir ar vīriešiem saistītas problēmas, mēs arī sūtām rezerves daļas, taču tā tiek iekasēta. Jebkura problēma, jūs varat mūs piezvanīt tieši.


图片 7.png

Izmeklēšana