Pilnībā automātiska filtrēšanas

1. pilnīgi automātiska filtrēšanas ieviešana pilnībā automātiskā filtrēšana ir piemēroti filtri ar 1 '-36 ' cauruļvads, no kuriem izvēlēties, ar priekšrocībām nepārtraukti šķidruma plūsmas drošības operāciju vienkārša uzturēšana, XF sērijas self-tīrīšanas filtrs tiek plaši izmantota visas rūpniecības jomā. XF-X05 sevi...

Produkta detaļas

1. pilnīgi automātisku filtrēšanas ieviešana

Pilnībā automātiska filtrēšanas tiek piemēroti filtri ar 1 '-36 ' cauruļvads, no kuriem izvēlēties, ar priekšrocībām nepārtraukti šķidruma plūsmas drošības operāciju vienkārša uzturēšana, XF sērijas self-filtra tīrīšanu plaši izmanto visas rūpniecības jomā. XF-X05 sevis tīrīšanas suka filtrs ir ar augstu filtrēšanas veiktspēja filtrēšanas izgulsnējušos cietvielu, šķidrumu plūsmas sānu stāvoklī un atteikšanās no puses, kas ir efektīvāk filtrēšanas procesā.

image001


2. darbības princips

Tīrīšanas process tiek darīts, nepieredzējis skeneri, tas padara skenēšanas kustības spirālē un piemaisījumu acs virsmas absorbē un izplūdi caur drenāžas vārstu, skenera virza divvirzienu rotācijas elektrisko motoru, izmantojot skrūves.

Drenāžas vārstu atvēršanu kontrolē divas pozīcijas trīsceļu solenoida ventilis, viss process ilgst apmēram 35 sekundes, šajā procesā sistēma uztur nepārtrauktu plūsmu.

Ūdens plūst caur filtru ieplūdes un plūsmu ārpus-iekšpusē pret rupjiem acs tad plūst caur smalka linuma acu ārā no iekšpusē uz ārpusē, piemaisījumu tiks aizturēta, smalka linuma acu šajā procesā un arī veido daži spiediena zudumu, rupjiem acs ir paredzēti, lai aizsargātu tīras iekārtas un izvairīties no lielas daļiņas no bojāts tā, ka tas nav domāts filtrācija.


3. BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

. maijā es zinu, kurā maksājums tiks pieņemts jūsu uzņēmums?

: Tik tālu 100%T/T pirms nosūtīšanas, un 30 % noguldījumu maksā T T līdzsvarotu apmaksā l/c ir pieejami.

b. par garantijas pārdošanas pakalpojumus, kā jūs varat atrisināt problēmas, kas radās no aizjūras klientiem savlaicīgi?

Atb. garantija mūsu mašīna parasti ir 12 mēnešus, šajā laikā, mēs organizēt starptautisko tiešas nekavējoties, lai pārliecinātos, vai aizvietot daļas jānogādā cik drīz vien iespējams.

Kvalitātes garantija: 12 mēnešu laikā pēc iekārtas darbību, bet ne vairāk kā 18 mēnešus pēc iekārtas, kam ir piegādāti (garantija neietver patērēt daļu).

c. pēc mūsu pasūtījumu, jums organizēt iekārtu uzstādīšana šobrīd?

: Visas mašīnas tiks pārbaudīta arī pirms piegādāts, tāpēc gandrīz no viņiem var izmantot tieši, arī mūsu mašīna ir viegli instalēt, ja jums klientam vajag mūsu palīdzību, mums būs prieks sakārtot instalāciju, bet visas izmaksas būs jāmaksā jums.

1

2

3


Izmeklēšana