Atpakaļ mazgāšanas filtrs

1.Back washing filter Ievads Automātiska muguras mazgāšanas filtrs nodrošina pilnībā automātisku tīrīšanu tīrām darbībām rūpniecībā, un tas var nepārtraukti atdalīt piemaisījumus no ūdens un citiem šķidrumiem. Filtru lietojumprogrammas uzturēšana un darbība ir ļoti vienkārša, ...

Produkta detaļas

1.Atbalsta mazgāšanas filtrs Ievads

Automātiska muguras mazgāšanas filtrs nodrošina pilnībā automātisku tīrīšanu tīrām darbībām rūpniecībā, un tas var nepārtraukti atdalīt piemaisījumus no ūdens un cita šķidruma. Filtru lietojumprogrammas uzturēšana un ekspluatācija ir ļoti vienkārša, pat nopietnās ekspluatācijas apstākļos tā var turpināt darboties labā darbībā. var garantēt filtrētā šķidruma tīrību un uzticamību.

image001


2.Darba princips

Filtr Filtrēšanas process

nefiltrēts šķidrums ieplūst elementa filtra apakšā un caur filtra elementu iziet no ārpuses uz iekšpusi. Tad piemaisījumi tiks iesprostoti elementa ārpusē. Uzkrājušies piemaisījumi, pakāpeniski veidojas filtra kūka. Kas varētu noņemt mazākas daļiņas.

Back Backwash process

Atpakaļ mazgāšanas process tiek uzsākts, kamēr filtri sasniedz iestatīto diferenciālo spiedienu vai laiku.

Diferenciālā spiediena raidītājs nosūta diferenciālā spiediena signālu, sāk programmēt kontrolieri, PLC programma izvadīs signālu uz vārsta pievadu, un tiek atvērts izplūdes vārsts, šķidruma atgriezeniskā plūsma un cauri elementiem, tiks notīrīta daļiņu filtra kūka uz elementa virsmas.


3.Our pakalpojums

a.Mēs piedāvājam bezmaksas tehnisko pakalpojumu par suku filtru un lietojumprogrammu jautājumiem.

b. Bezmaksas brīvā dabā un mūsu rūpnīcas ieviešana.

c.Mēs nodrošinām procesu izstrādi un validāciju bez maksas.

d.Mēs varam garantēt preču piegādi laikā.

e.Slēgt visu īpašo personu pasūtījumus un savlaicīgi informēt klientus.

image003


Izmeklēšana