Automātiskais pašattīrīšanas filtrs

1.Automātisks pašattīrīšanas filtrs Ievads Automātiski pašattīrošs filtrs tiek izmantots mehāniski attīrītiem un sarežģītiem piemaisījumiem, kurus var savienot ar 10 ”, 12”, 14 ”un 68” cauruļvadu. Ja jūsu procesa plūsmas jauda ir lielāka par 2500m3 / h, ieteicams izmantot šo šķidruma filtrāciju ...

Produkta detaļas

1.Automātisks pašattīrīšanas filtrs Ievads

Automātisks pašattīrīšanas filtrs tiek izmantots mehāniski attīrītiem un sarežģītiem piemaisījumiem, kurus var savienot ar 10 ”, 12”, 14 ”un 68” cauruļvadu. Ja jūsu procesa plūsmas jauda ir lielāka par 2500m3 / h, ieteicams izmantot šo šķidruma filtrēšanas sistēmu ar vairāku komplektu filtrēšanu.

image001image003


2.Self tīrīšanas filtra process

Kad ieplūdes un izplūdes cauruļvada diferenciālais spiediens sasniedz noteikto vērtību, filtrs sāks tīrīšanas procesu. Visā pašattīrīšanās procesā ir divi soļi: atveras drenāžas vārsts; divas nerūsējošā tērauda birstes, ko darbina iekšpusē motors, notīra netīrumus, kas tika uztverti ar acīm, un tad netīrumi tiks izvadīti no drenāžas vārsta. Viss tīrīšanas process aizņem apmēram 15 līdz 60 sekundes, bet šajā laikā filtrēšana notiek. sistēma nepārtrauc plūst un kontrolē vadības pults.

Kontroles veids: tam ir trīs šī modeļa, laika, diferenciālā spiediena un PLC vadības modelis.

1

image003_03image003_04image003_05


Izmeklēšana