Automātiskā uzkopšanas filtra sistēma

1.Automatic backwash filtra sistēma Ievads Automātiska muguras mazgāšanas filtra sistēma ir pieejama augstai temperatūrai, augstam spiedienam un augstam cietajam materiālam, kas tiek pieņemts trīs tīrīšanas paņēmienos, muguras mazgāšana, spridzināšana, ultraskaņa, lai panāktu nepārtrauktu automātisku darbību, izvairītos no biežas rokasgrāmatas ...

Produkta detaļas

1.Automātiskā atpakaļskalošanas filtra sistēma Ievads

Automātiska muguras mazgāšanas filtra sistēma ir pieejama augstai temperatūrai, augstam spiedienam un augstam cietajam materiālam, kas tiek pieņemts trīs tīrīšanas paņēmienos, muguras mazgāšana, spridzināšana, ultraskaņa, lai panāktu nepārtrauktu automātisku darbību, izvairītos no biežas manuālas tīrīšanas un nevajadzīgas dīkstāves un maksimāli samazinātu vides piesārņojumu no filtra materiāla atlikums.

image001


2.Advantage

■ Ar Unikālo tīrīšanas programmu, kas aprīkota ar serdes pamatelementiem, tīrīšanas efekts ir vienāds ar 80% no sākotnējā stāvokļa, ievērojami paplašina sieta rūpniecisko kalpošanas laiku un samazina piesārņotāju emisijas par 70%.

■ Lieliskas filtrēšanas sastāvdaļas ar porainu metālu filtrētu filtru, filtrēšanas efektivitāte var būt līdz 1 mikronam / 99% (parasti var izmantot 1 mikronu līdz 25 mikronu filtra precizitāti).

■ Pilnībā slēgta konstrukcija, 100% automātisks filtrs, kas piemērots arī dažādiem sarežģītiem un sprādziendrošiem apstākļiem.

OC INOCO ir daudz nogatavinātu sistēmas risinājumu, plūsmas ātrums var būt 1-200T / h. Vairumā gadījumu INOCO filtra uzņēmums var sniegt zīmējumu atsauces nolūkos.

■ Plaša izvēle filtra elementa izmēram un materiālam. INOCO var nodrošināt 10 mm ~ 200 mm porainu filtrēto elementu, materiāls var būt 304L, 316L, monelis, hastelloy.


3.KLK

a. Kāds ir jūsu minimālais pasūtījuma daudzums, vai jūs varat sūtīt man paraugus?

A: Mūsu minimālais daudzums ir 1 komplekts, jo mūsu produkts ir mašīnu aprīkojums, ir grūti nosūtīt jums paraugus, taču mēs varam jums nosūtīt katalogu, sirsnīgi sveikt Jūs apmeklēt mūsu uzņēmumu.

b. Kāds kvalitātes līmenis ir jūsu produkti?

A: Mums līdz šim ir CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME sertifikāts.

c. Kāds ir jūsu mašīnas piegādes laiks?

A: Parasti mūsu mašīnas piegādes laiks ir aptuveni 30 dienas, pielāgota mašīna tiks piegādāta kā sarunas ar mūsu klientiem.

d. Vai mašīna var tikt pielāgota mūsu vajadzībām, piemēram, uz mūsu logotipa?

A: Protams, ka mūsu mašīna var tikt pielāgota jūsu vajadzībām, ir pieejams arī jūsu logotips.

e. Tā kā piegādes periods ilgs ilgs laiks, kā jūs varat pārliecināties, ka mašīna nebūs bojāta?

A: Mūsu mašīna ir iesaiņota plēve, lai pārliecinātos, ka mašīna var tikt piegādāta mūsu klientam vienmērīgi, mēs izmantojam tērauda stiepli, lai piestiprinātu mašīnu ar konteineru.

image003

 


Izmeklēšana