Atpakaļ automātiskās mazgāšanas filtru

1. automātisku atpakaļ mazgājot filtru Ievads filtri tiek izmantoti arī sabiezējums ražot koncentrētu plūstošu virca, daļēji atdalot šķidro posma kā filtrāts. Šis darbības režīms ir iespējams, jo svece filtrus var darboties ļoti īsā cikla laikā gūst priekšrocības no...

Produkta detaļas

1. Mehāniskā atpakaļ mazgāšanas filtrē Ievads

Filtri tiek izmantoti arī sabiezējums ražot koncentrētu plūstošu virca, daļēji atdalot šķidro posma kā filtrāts. Šis darbības režīms ir iespējams, jo svece filtrus var darboties ļoti īsā cikla reizes izmantojot augstas filtrācijas ātrumu, vienlaikus kūkas ir joprojām plānas. Viena no iezīmēm svece filtrus, ja tos izmanto sabiezējums ir to dzidrā filtrāta jo gravitācijas biezinātājiem, analoģija, ražot pārpilda, kuros vienmēr ir smalka suspendēto daļiņu apjomu.

image001


2. produkta detalizēti

Oriģināls: Jiangsu, China

Sertifikācija: ISO9001, ISO14001, cena: tirgojamiem

Materiāls: alumīnijs

Samaksas termiņš: TT, LC

Piegādes datums: tirgojamiem

Iepakojums: Eksportēt standarta

Tirgus: Tuvie Austrumi / Āzija/Africa/South America/Europe/North America

Garantija: 1 gadu

MOQ: 100 komplekts


3. mūsu priekšrocības

. plaša ražošanas pieredze: mums ir specializēti gaisa attīrīšanas nozarē vairāk nekā 10 gadus, AHU priekšfiltru mēs varam optimizēt gaisa plūsmas noformējumu, saskaņā ar gaisa kondicionēšanas lodziņa izmēru pielāgošanas filtra efektivitāte, gaisa plūsmas noteikšana parametrus, lai nodrošinātu to, ka klienti.

b. augstas kvalitātes izejvielas: mums ir kvalificētu piegādātāju sertifikācijas sistēmu, mums ir pievienojies D & B s D U N S reģistrēts "c stingri fizikālo/ķīmisko testēšanas procedūras: produkta noformējums un procesu, kas nodrošina uzticamu testēšanas prasībām datus.

d. Īss piegādes laiks: ja vienā iepakojumā 15-20 dienas. Mēs arī akciju daži standarta izmēra caurules un stieņi, ja jums nepieciešams 3-5 gab., mēs varam piegādes drīz.

e. drošs iepakojums: pretkorozijas eļļu var izplatīties uz caurulēm un stieņi pirms nosūtīšanas, plastmasas vāciņi cauruļu galiem, lai aizsargātu virsmas iekšpusē, ar kartona caurules jāaizsargā katrā stienis. Beidzot iesaiņotiem ar peldspējīgu pakete vai koka šķirstiņš.

f. labākās garantijas pārdošanas pakalpojumus: vairāk nekā 60 % produktus pārdod Dienvidaustrumāzijā, Tuvajos Austrumos un Eiropā, un visiem produktiem, kas tiek uzskatītas par uzticamām ar iekšzemes un ārvalstu klientiem.

image003


Izmeklēšana