Automātiskais mazgāšanas filtrs

1. Automātiskais atpakaļmazgāšanas filtrs Ievads Šis darbības režīms ir iespējams, jo sveces filtri var darboties ļoti īsā laikā, izmantojot augstos filtrēšanas ātrumus, kamēr kūkas joprojām ir plānas. Viena no sveces filtru pazīmēm, ko izmanto sabiezēšanai, ir to skaidrs filtrāts.

Produkta detaļas

1. Automātiskais atpakaļmazgāšanas filtrs Ievads

Šis darbības režīms ir iespējams, jo sveces filtri var darboties ļoti īsā laikā, izmantojot augstos filtrēšanas ātrumus, kamēr kūkas joprojām ir plānas. Viena no sveces filtru pazīmēm, ko izmanto sabiezēšanai, ir to skaidrs filtrāts, jo gravitācijas biezinātāji analogā veidā rada pārplūdes, kas vienmēr satur noteiktu daudzumu smalku suspendēto cietvielu.

image001


2.Darba princips

Filtrēšanas laikā, kas notiek spiedtvertnē, šķidrums tiek izspiests no ārpuses caur filtru. Ciets savienojums uz tās virsmas un veidojiet vienotu kūku. Kūkas paliek uz filtra elementiem, ņemot vērā to ieliekto izliektu profilu un nepārtraukti uzturētu spiediena starpību. Kad spiediena kritums iestatītajam vārstam, ieplūdes un izplūdes vārstam izslēdzas. Saspiesta gaisa plūsma filtrā un filtra kūka izžāvē, atpakaļgaitas apstrādē, daļiņa tiks noņemta, un filtra elements varētu atjaunoties.

Vēl viena sveču filtru iezīme ir to elementu cilindriskā forma, kas saglabā veidoto kūku. Šī forma, pretstatā Plate, Leaf vai Filterpresses, palielina filtrācijas laukumu, jo kūkas biezākas un zināmā mērā kompensē filtrācijas ātruma samazināšanos.

Sveces filtri ir ļoti piemēroti viegli uzliesmojošu, toksisku un kodīgu materiālu apstrādei, jo tie ir autoklāvēti un paredzēti bīstamām vidēm, kad nepieciešama augsta spiediena un droša darbība. Tāpat tos var viegli pārklāt ar lietojumiem, kad ir jāsaglabā karstā vai aukstā temperatūra. Šīs funkcijas nav iespējamas filtru filtros, kas prasa, lai plāksnes tiktu atvērtas atmosfērā ar vienu, lai katras cikla beigās varētu notīrīt kūku.


3. Priekšrocības

■ Lieliska kūka izlietošana.

■ Viegli pielāgojas vircas biezināšanai.

■ Minimālā grīdas platība.

■ Mehāniski vienkāršs, jo nav sarežģītu blīvslēgu vai gultņu.

Et mitra un sausa izlāde

Filtered Filtrētās cietās vielas tiek atūdeņotas un izvadītas ar gāzes izplūdi, reakcijai var izmantot filtru.

■ Nepārtraukta sabiezēšana

■ Šis filtra veids ļauj nepārtraukti filtrēt, nepārtraucot plūsmu; cietā viela tiek skalota atpakaļ šķidrumā un izšķīdināta vircas formā, šis filtrēšanas process galvenokārt attiecas uz procesiem, kuros nepieciešama konstantā plūsma.


4.DKK

a. Vai jūs esat ražotājs, tirdzniecības uzņēmums vai trešā persona?

A: Mēs esam ražotājs, un mēs esam izveidojuši savu uzņēmumu kopš 2007. gada.

b. Kāds ir jūsu minimālais pasūtījuma daudzums, vai jūs varat sūtīt man paraugus?

A: Mūsu minimālais daudzums ir 1 komplekts, jo mūsu produkts ir mašīnu aprīkojums, ir grūti nosūtīt jums paraugus, taču mēs varam jums nosūtīt katalogu, sirsnīgi sveicam jūs apmeklēt mūsu kompāniju.

c. Kāds kvalitātes līmenis ir jūsu produkti?

A: Mums līdz šim ir CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME sertifikāts.

d. Tā kā piegādes periods ilgs ilgs laiks, kā jūs varat pārliecināties, ka mašīna nebūs bojāta?

e: Mūsu mašīna ir apvalkota plēve, lai pārliecinātos, ka mašīna var tikt piegādāta mūsu klientam vienmērīgi, mēs izmantojam tērauda stiepli, lai piestiprinātu mašīnu ar konteineru.

1

2

3Izmeklēšana