Separatoris industriālais separators

Ciklona separatora ieviešana INOCO 900 sērijas ciklona atdalītājs ir daudzšķautņu ciklona cauruļu un kārtridžu kombinācija daļiņu un pilienu atdalīšanai no gāzes. Darbības princips Pirmā posma filtrēšana Ciklona cauruļvadu gāzes un šķidruma separators: Kad gāzes plūsmas satur šķidrumu ...

Produkta detaļas

Ciklona separatora ieviešana

INOCO 900 sērijas ciklona atdalītājs ir daudzšķautņu ciklona cauruļu un kārtridžu kombinācija daļiņu un pilienu atdalīšanai no gāzes.

Darbības princips

Pirmā posma filtrēšana
Ciklona cauruļveida gāzes un šķidruma separators: Kad gāzes plūsmas satur šķidrumu gāzu šķidruma separatorā, jo ciklona virpuļcaurules konstrukcijas rotācija, plūsma radīs spēcīgu kustības kustību, radot spēcīgu centrbēdzes spēku, padarot cieto daļiņas un šķidrie piemaisījumi, kas piestiprināti pie ciklona caurules sienas.
Pēc tam, kad piemaisījumi ir atdalīti no gāzes plūsmas, šķidrums uzkrājas konteinera rajonā. Gāzu attīrīšana atstāj ciklona cauruļu atdalītāju ar minimālu spiediena kritumu nākamajā filtrēšanas līmenī.

cyclone separator.jpg

Otrā posma filtrēšana

Kārtridžu filtrēšana un atdalīšana: Šis līmenis ir izgatavots no filtra elementu skaita, kurus var nomainīt vai atkārtoti iztīrīt.
Šāda filtra elementa tips un precizitātes līmenis tiek izvēlēti atbilstoši darba apstākļiem, mērķis ir noņemt mazākās cietās daļiņas un kondensēt miglu un padarīt maksimālo pilienu no separatora izņemt.

SN-920 sērijas ciklona filtra atdalītājs

INOCO uzzina vietējo un ārvalstu ciklona cauruļu tehnoloģiju priekšrocības un izstrādāja šķidrumu gāzes šķidruma cietvielu fāzei ar augstu efektivitāti un izturību pret nodilumu un koroziju. Tam ir augsta virsmas cietība (virsmas cietība līdz HV900 ~ 1000), lieliski izturība pret koroziju (attiecas uz skābēm, sārmiem, mitrās sērūdeņraža vidi utt.).
Ciklona caurule ir 2 collu, izmantojot centrbēdzes principu cauruļveida caurules. Filtrētā gāze iekļūst ieplūdes atverē un veido caurulei rotācijas plūsmu, tāpat kā šķidrumu un cieto daļiņu un gāzu blīvuma starpību, atdalot centrbēdzes spēku, tīrās degvielas gāze no cauruļvada, lai izplūstu cietā un šķidruma daļiņas nonāk Atdalītāja apakšdaļa no cauruļvada, tad notecina no izplūdes. Ciklona caurules skaits ir atkarīgs no faktiskās gāzes plūsmas un spiediena krituma.

Veiktspējas indekss

Atdalīšana: putekļu daļiņām un pilieniņām 8-10μm, noņemšanas ātrums ir 100%
Ciklona spiediena kritums: mazāks par 0,04 MPa

Iespējas

1. Kopējā struktūra atbilst divfāzu plūsmas raksturojumiem, nodilumam, mazāk darba slodzes, lai pārbaudītu un labotu
2. Saprātīga struktūra, aizsērēšanas problēma nenotiek
3. Cietākas temperatūras vidē ciklona caurulē var izmantot oriģinālu augstu nodiluma un korozijas niķeļa un fosfora pārklājuma ražošanas tehnoloģiju, virsmas cietība sasniedz HV900-1000, ar augstu nodilumizturību un ilgu kalpošanas laiku
4. Plaša darba elastība, lai nodrošinātu separācijas efektivitāti un pieļaujamā spiediena krituma diapazonu, vienas caurules plūsmas diapazons ir 135-185 m3 / h;

Kvalitātes nodrošināšana

1. Strict līguma auditu invloved visas struktūrvienības, lai nodrošinātu iespējamību katram pasūtījumam.

2.Procesa izstrāde un apstiprināšana pirms masas produkcijas.

Stingri kontrolē visus neapstrādātus un palīgmateriālus. Visas izejvielas sasniedz pasaules līmeņa augsto līmeni.

3. Visu procesu pārbaudes uz vietas, inspekcijas ieraksts tiek izsekots 3 gadiem.

4. Visi inspektori ir kvalificēti ar starptautiskiem sertifikātiem.

5.Qualified WPS un profesionālie metinātāji garantē metināšanas kvalitāti.

6.100% gatavo kātu pārbaude pirms sūtījuma.

7.Advanced un pilnīga testēšanas un pārbaudes iekārtas: NDT, metāla mikroskops, trieciena testeris, cietības testeris ...

8. Regulāra apmācība inspekcijas personālam.


图片1.png

FAQ

1. Kāds kvalitātes līmenis ir jūsu produkti?

A: Līdz šim esam ieguvuši CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME sertifikātu.

2. Tā kā kuģošanas laikam būs nepieciešams ilgs laiks, kā jūs varat pārliecināties, ka mašīna nebūs salauzta?

A: Mūsu mašīnai ir iesaiņota plēve, lai pārliecinātos, ka mašīna var nonākt mūsu klientiem vienmērīgi, mēs izmantosim tērauda stiepli, lai nofiksētu mašīnu ar konteineru.

3. Par pēcpārdošanas pakalpojumu, kā jūs varat atrisināt jūsu ārzemju klienta problēmas savlaicīgi?

A: Mūsu mašīnas garantija parasti ir 12 mēneši, šajā laikā mēs organizēsim starptautisko eksprespiegādi, lai pēc iespējas drīzāk piegādātu rezerves daļas.

Kvalitātes garantija: 12 mēnešus pēc iekārtas ekspluatācijas, bet ne ilgāk kā 18 mēnešus pēc tam, kad iekārta ir piegādāta (garantija neietver daļu patērēšanu).

4. kāpēc mums izvēlēties?

A: Mēs esam viens no augsto tehnoloģiju uzņēmumiem, AAA līgumu un uzticamiem uzņēmumiem, AAA Technology Consulting Firm. Mēs esam ražotājs, kas ieguvis sertifikātu ISO9001.

5.Kādi maksājumu nosacījumi jūs pieņemat?

A: T / T vai L / C vai West Union vai Moneygram vai Paypal, citi ir laipni gaidīti.

6.Kāda ir filtra piegādes laiks?

A: kopumā 35 dienas pēc iepriekšēja maksājuma, ja OEM, tas būs 40-45 dienas pēc iepriekšēja maksājuma, piegādes osta ir Šanhaja.


图片6.png


Izmeklēšana