Eļļu ūdens separatora šķidro cieto atdalīšana

Eļļu ūdens separatora ieviešanu Shell naftas-ūdens atdalīšanas procesa ir aprīkots ar saaugšana kārtridži un atdalīšanas patronas, ja vidējā plūst caur savu iekšējo, tad tur būs četri filtrācijas procesu, vienotību, norēķini, nošķiršanu, lai varētu realizēt noņemšana...

Produkta detaļas

Eļļu ūdens separatora ieviešanu

Naftas-ūdens atdalīšanas procesa apvalks ir aprīkots ar saaugšana kārtridži un atdalīšanas kārtridži, ja vidējā plūst caur savu iekšējo, tad tur būs četri filtrācijas procesu, saaugšana, norēķinu, atdalīšana, lai varētu realizēt izņemšana, mitruma, vidējā sārmu un organiskās skābes sāls šķīst ūdenī un tml.

oil water separator.jpg 

Funkcijas

Plašsaziņas līdzekļiem vispirms no iekšpuses ārpus plūsmu caur saaugšana kārtridži, šīs kasetnes ir īpaša dubultā funkcija filtrācijas un vienotību, augstas precizitātes visdziļākais saaugšana kasetnes slāņa filtrēšana efektīvi bloķē daļiņu piemaisījumus, it īpaši pārtvert piemaisījumu, kas ir pārklājošs stabilitāti valstī, piemēram, dzelzs oksīds un dzelzs sulfīda u.c. arī labāk turpmākās demulsification un saaugšana funkcijas, pēc filtrēšanas vide, ietek saaugšana demulsification slānis, tās "īpašu materiālu var darīt demulsification, tad naudas sodu un bezmaksas ūdens veido lielu kritumu, lielās piles būs izlietne ar tās" gravitācijas, mazāka izmēra piliens ar mediju ieplūdīs atdalīšanas kārtridži, atdalīšanas kasetnes tiek veikta ar patentu tehnoloģiju materiālus ar hidrofobu labu sniegumu. kad vidējā no iekšpuses ārējās plūsmas nodalīšanu kārtridži tikai let multivides garāmbraukšanas, mazu pilienu pilnīgi efektīvi pārtvert kasetnes ārpus tad saaugt vērā lielās piles, tādējādi vēl vairāk atdalītas pie ūdens.

Specifikācijas

Čaulas materiāls: 20 #, 345Q nerūsējošā tērauda
Mikronu vērtējuma diapazons: mazāk nekā 0,3 mikronu, 0.3 mikronu, 0.5 micron, 1 mikronu, 5 mikronu, 10 mikronu
Patronas izmērs: OD3.5 '.4.5 ',6 '; Lenght16, 18, 20, 32, 36, 40, 72''
Sākotnējais spiediens kritums: ≤50bar
Maināma spiediena kritums:<>
Darbības temperatūra: 0 ~ 120℃

Atdalīšanas kasetnes

Atdalīšanas kārtridži ir izgatavots no augsta blīvuma gradientu stikla šķiedras, lai samazinātu bojājumus un noplūdes, dizains struktūrā kopumā vienu tube kasetnes virsma ir apstrādāta ar hidrofobu un oleophobic un dažādām prasībām mikronu likmi.

Struktūra

Šķidruma – šķidruma saaugšana atdalītājs ir aprīkots ar divu grupu kasetnes dažādas funkcijas iekšējās; atdalītāju mājokļi ir metāla korpusā un aprīkots ar sviru gabarīts, manometrs, ventilācijas vārstu, drenāžas vārstu, tiešsaistes parauga locītavās un citi aksesuāri.

Procesa gaitu

1. lai pagarinātu saaugšana kasetnes kalpošanas laiku un vaļējās efektivitātes uzlabošanai, iesaka pievienot priekšfiltru priekšā saaugšana filtra separatora. Pre filtra galvenais mērķis tiek izmantots, lai noņemtu vidēji lielu piemaisījumu un cietās daļiņas dzelzs oksīds, dzelzs sulfīda un citu kaitīgu piemaisījumu.
2. katrai ierīcei ir izstrādāts ar apvedceļu, ērta Nomaiņa kārtridži, pēc tam nepārtraukti nodrošina sistēmas darbu.
3. Pastāv 3 drenāžas apakšā katras iekārtas, kas veicina netīrumu noņemšanas un piemaisījumus atdala atgūšanu.

Pieteikums

INOCO SGF šķidruma-šķidruma separatora parasti izmanto benzīnu, reaktīvo dzinēju degvielas un dīzeļdegvielas naftas - ūdens atdalīšana; kodīgais benzīnu, reaktīvo dzinēju degvielas un dīzeļdegvielas eļļa kodīgais sārmu metālu atdalīšana; ūdens atdalīšanu vieglo ogļūdeņražu un naftas ķīmijas produktiem; nodalīšanu ūdeņraža peroksīda darba māte alkoholiskie dzērieni; skābju atdalīšana naftas ķīmijas produktu un ogļūdeņraži; eļļas atdalīšana; bezūdens amīns eļļas atdalīšana.


图片1.png 

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

1. Ja man vajadzēs palikt tavā vietā uz pāris dienām, tas ir iespējams rezervēt viesnīcu par mani?

: Tas vienmēr ir mans prieks, viesnīcu rezervēšanas pakalpojums ir pieejams.

2. Kādus kvalitātes līmenis ir jūsu produktu?

A: mēs esam ieguvuši CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME līdz šim sertifikātam.

3. kā kuģniecības laika prasīs ilgu laiku, kā jūs varat pārliecināties nebūs šķelto mašīnu?

A: mūsu mašīna ir filma, kas iesaiņota, lai pārliecinātos, ka mašīnu var nogādāt mūsu klientu raiti, izmantosim tērauda stieples, noteikt ar trauku mašīna.

4. pēc mūsu pasūtījumu, jums organizēt iekārtu uzstādīšana šobrīd?

A:All mašīnas tiks pārbaudīta arī pirms piegādāts, tāpēc gandrīz no viņiem var izmantot tieši, arī mūsu mašīna ir viegli instalēt, ja jums klientam vajag mūsu palīdzību, mums būs prieks sakārtot instalāciju, bet visas izmaksas būs jāmaksā jums.


图片6.png 


Izmeklēšana