Mājas > Par mums

Ynt Petrochemical Machinery Equipment Co Ltd, kas pilnībā pieder meitas sabiedrībai, kas izveidota ar Wuxi Aochi Filter Equipment Co., Ltd. 2007. gada aprīlī Wuxi, Ķīna, ir viens no vadošajiem vietējiem mikrofilteru piegādātājiem, un tas ir īpaši labs filtra dizains jaudīgajos apstākļos. Galvenie produkti ietver separatoru filtrus, mikrofiltrus, maisiņu filtrus, spiedientvertņu filtrus, automātiskos tīrīšanas filtrus, augstspiediena filtrus, statiskos maisītājus un skata spoguli utt. Šādu produktu sēriju ir atzinuši un atzinīgi novērtējuši daudzi klienti, piemēram, Ķīna National Offshore Oil Corporation, Roc Oil, Fluor Corporation, Technip, Ķīnas Nacionālās naftas korporācijas Shell, Nanjing Steel grupa, BASF un Sony West-East Gas Project nodaļa. .


YNT ir apņēmies globālajā nozarē klientiem nodrošināt visekonomiskākos un visprofesionālākos filtrācijas risinājumus, izvēloties pasaules vadošās filtrēšanas ražošanas iekārtas un ražošanas procesus, integrējot daudzus gadus ilgu P & A pieredzi kārtridžu procesā un izmantojot dažādas filtrēšanas iespējas. un atdalīšanas tehnoloģijas vispusīgi. Naftas ķīmijas, naftas rafinēšanas, jaunās enerģijas, tērauda un dzelzs, ķīmiskās, farmaceitiskās, pārtikas un ķīmiskās rūpniecības nozarēs plaši tiek izmantotas kausēta kārtridža, nerūsējošā tērauda salocītā kasetne, ķīlēta kārtridžs, membrānas kārtridžs un citi filtri, kas savienoti ar dažādi veidotiem filtru korpusiem. ūdens attīrīšana un citas nozares.

YNT jau daudzus gadus piedāvā pakalpojumus industriālajai kopienai, stingri ieviešot ISO9001 starptautisko kvalitātes sistēmu. Ar vairākiem projekta departamentiem, kas valstī, YNT var nodrošināt jūs ar vispilnīgāko pēcpārdošanas pakalpojumu sistēmu, un mēs varam ierasties vietā, lai apkalpotu jūs 24 stundu laikā Ķīnā.

Nākotnē YNT, ievērojot "drošuma, profesionalitātes, inovācijas un sadarbības" pamatvērtības, turpinās sniegt klientiem labākus produktus un efektīvākus pakalpojumus un centīsies ieguldīt jaunus filtrēšanas tehnoloģiju jauninājumus.