Mājas > Par mums

YNT Petrochemical Machinery Equipment Co, Ltd kā pilnībā piederošs meitasuzņēmums, kuru 2007. gada aprīlī izveidoja Wuxi Aochi Filter Equipment Co., Ltd., Wuxi, Ķīnā, ir viens no vadošajiem vietējiem mikro filtru piegādātājiem, un tas ir arī īpaši labs filtra dizains prasīgos apstākļos. Pamatproduktos ietilpst separatoru filtri, mikro filtri, maisu filtri, spiedtvertņu filtri, automātiskās tīrīšanas filtri, augstspiediena filtri, statiskie maisītāji un skata spogulis utt. Šādas produktu sērijas ir atzinušas un slavējušas daudzi klienti, piemēram, China National Offshore Oil Corporation, Roc Oil, Fluor Corporation, Technip, Ķīnas Nacionālās naftas korporācijas Rietumu-Austrumu gāzes projektu departaments, Shell, Nanjing Steel Group, BASF un Sony. .


YNT ir apņēmusies nodrošināt klientus globālajā rūpniecībā ar ekonomiski izdevīgākajiem un profesionālākajiem filtrēšanas risinājumiem, izvēloties pasaulē vadošās filtrācijas ražošanas iekārtas un ražošanas procesus, kasetņu procesā integrējot gadu R & D pieredzi un izmantojot dažādus filtrēšanas veidus. un separācijas tehnoloģijas visaptveroši. Saķepinātais kārtridžs, salocītā nerūsējošā tērauda kārtridžs, ķīļveida kārtridžs, membrānas kārtridžs un citi filtru materiāli, kas savienoti ar dažādi veidotajiem filtru apvalkiem, ir plaši izmantoti naftas ķīmijas rūpniecībā, naftas pārstrādē, jaunās enerģijas, tērauda un dzelzs, ķīmiskajā, farmācijas, pārtikas un ūdens attīrīšana un citas nozares.

YNT daudzus gadus ir piedāvājusi pakalpojumus rūpniecības aprindām, stingri ieviešot starptautisko kvalitātes sistēmu ISO9001. Tā kā valstī ir izveidotas vairākas projektu nodaļas, YNT var nodrošināt jums vispilnīgāko pēcpārdošanas pakalpojumu sistēmu, un mēs varam ierasties uz vietu, lai 24 stundu laikā jūs apkalpotu Ķīnā.
Petrochemical Machinery Equipment Nākotnē YNT, ievērojot pamatvērtības "drošība, profesionalitāte, inovācijas un sadarbība", turpinās klientiem piedāvāt labākas kvalitātes produktus un efektīvākus pakalpojumus un centīsies veikt jaunus ieguldījumus filtrēšanas tehnoloģijas jauninājumos.